Andrea Bezděková odlétá na Miss Universe. Ve finálových šatech září jako bohyně!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Andrea Bezděková odlétá na Miss Universe. Ve finálových šatech září jako bohyně!

Česká Miss 2016 Andrea Bezděková ve středu 11. ledna odlétá reprezentovat Českou republiku na nejprestižnější soutěž krásy Miss Universe.  Na exotických Filipínách ji společně s dalšími půvabnými dívkami z celého světa čeká nabitý program, který vyvrcholí 29. ledna finálovým večerem Miss Universe, kdy bude zvolena nová královna krásy. „Těším se, ale zároveň ve mně celá soutěž budí obrovský respekt,“ přiznává Bezděková.

Česká Miss se na cestu do dějiště Miss Universe vydává vybavena nejen odhodláním uspět, ale také objemnými zavazadly s pečlivě složenou garderobou.  Exkluzivní róby na finálový večer pro Andreu vytvořila návrhářka Tereza Sabáčková. „Předností České Miss Andrey Bezděkové je bohatá škála výrazů, je to žena mnoha tváří. A proto i typy šatů mají různou atmosféru a zdůrazňují různý temperament,” říká návrhářka a představuje první šaty v pudrových odstínech, stvořené pro éterickou a něžnou Andreu. „Oproti tomu druhé šaty odhalují její energickou, vášnivou povahu. Vysoký rozparek dává vyniknout štíhlým nohám, sukně z rudě červeného hedvábí při chůzi tančí jako plameny ohně, ve kterém Andrea září jako bohyně.” Sama Andrea je z modelů z dílny Terezy Sabáčkové nadšená: „V šatech se cítím neskutečně dobře. Dodávají mi sílu a sebevědomí.“


Kromě večerních šatů vynese Česká Miss 2016 národní kostým, jehož autorkou je Marie Stará, národní dar a šperky vyrobené společností Lucy Diamonds. Národní kostým nejen podtrhuje Andrein půvab, ale navíc má výrazný charitativní podtext. Výtěžek z prodeje originálních šatů bude věnován speciální škole v Poděbradech, kterou navštěvují děti s různými stupni mentálního postižení.  Právě žáci této školy totiž vytvořili květiny zdobící sukni národního kostýmu. „Zajímavostí je, že květiny se skládají z malých barevných nitěných knoflíčků. Technika jejich výroby se v České republice, jako jediné zemi na světě, předává z generace na generaci,” upřesňuje Marie Stará.  Pomyslnou korunku krásy tvoří ručně vázaný květinový věnec odkazující ke slovanským kořenům.

Zatímco Česká Miss 2016 Andrea Bezděková míří na Miss Universe, otevírá se cesta na trůn nové královně krásy! Od 12. do 20. ledna se v Praze, Mostě, Opavě, Olomouci a Brně naplno rozjede castingová tour České Miss 2017, z níž vzejde semifinálová padesátka adeptek na prestižní titul. „Česká Miss 2017 je podstatně odlišná od předchozích ročníků a pro finalistky je připraven nesmírně zajímavý program. Od semifinále až po finále budou pracovat samy na sobě pod dohledem profesionálů, čeká je několik soustředění a vítězky budou Českou republiku reprezentovat na světových soutěžích krásy. Hledáme dívky, které se chtějí stát osobností a využít toho, že jim Česká Miss otevře dveře k novým životním možnostem,” říká ředitelka soutěže Eva Čerešňáková.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: Miss events/Martin Šebesta
foto: Miss events/Martin Šebesta
foto: Miss events/Martin Šebesta
foto: Miss events/Martin Šebesta
foto: Miss events/Martin Šebesta
foto: Miss events/Martin Šebesta
foto: Miss events/Martin Šebesta
foto: Miss events/Martin Šebesta


 


Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share