Alice Bendová si ke třem psům pořídila pět slepic a pokukuje i po koze nebo prasátku

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

CelebrityLifestyle

Alice Bendová si ke třem psům pořídila pět slepic a pokukuje i po koze nebo prasátku

Herečka a ambasadorka České Missis 2020 Alice Bendová je velkou milovnicí zvířat. V průběhu karantény jí ke třem psům přibylo i pět slepic. Slepičky si okouzlující herečka přála už dávno a poslední rok to bylo u ní doma často diskutované téma, které ale nechtěli uspěchat a čekali, až přijde správný čas.

Původní plán byl pořídit si slepice z klecových chovů a dát jim lepší život, což ale v době korona viru bohužel z hygienických důvodů není možné. Pořídili si tedy mladé slepičky Isa Brown, kterým vybudovali vskutku královské bydlení.

„Musím říct, že jsou naprosto úžasné, hrozně vtipné a rozhodně nejsou hloupé, jak se o nich často říká. Trochu jsme slepičky přizpůsobili našemu režimu, takže chodí později spát a později vstávají. Jakmile ale odbije osmá, hned zaběhnou do kurníku a my je jen na noc zavřeme, aby byly v bezpečí. Jinak si užíváme, jak jsou společenské a přítulné – zatím jsou tedy jen ve svém výběhu, ale až povyrostou a nebudeme mít strach, že by mohly uletět, budou běhat po celé zahradě. Jsem hrozně ráda, že jsme se k tomu rozhodli, vždycky jsem slepice chtěla a už se nemůžu dočkat, až budou snášet vajíčka,“ řekla Alice a dodala, že prozatím s počtem zvířat spokojená, i když nevylučuje, že v budoucnosti by si mohla pořídit ještě kozu na mléko anebo nějaké přátelské prasátko.

Na rozdíl od domácího zvířectva, v počtu dětí má herečka jasno – dvě jsou tak akorát a další už neplánuje. Celkově má ale k dětem velmi vřelý vztah, i proto si užívá naplno svou roli ambasadorky České Missis a těší se na opětovné setkání se soutěžícími maminkami a dětmi.

Fotogalerie:

Alice Bendová zvířátka miluje
Alice Bendová zvířátka miluje
Alice Bendová je sexy kočka
Alice Bendová je sexy kočka
Alice Bendová je ambasadork České Missis 2020
Alice Bendová je ambasadork České Missis 2020

Redakce: Bulvar24.cz

Foto: archiv A. Bendová a M. Hávová

Share