Alex Mynářová a Mirek Šimůnek: Co spolu mají?

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

CelebrityFashionLifestyle

Alex Mynářová a Mirek Šimůnek: Co spolu mají?

Co krásku, moderátorku a dnes módní návrhářku Alex Mynářovou a herce a moderátora Mirka Šimůnka spojuje? Sešli se v Malešickém parku, kam Alex přivedla i své dva syny. A vypadali jako spokojená rodinka. Kdo by neznal pozadí, myslel by si, že právě o to tady jde.

Jenomže ono právě o tohle vůbec nešlo. Cílem bylo focení pro značku ALEX by Gianni. Fotila se zde módní kolekce kvalitních pánských polo triček, jejichž tváří se Mirek Šimůnek stal.

Focení v krásném letním dni proběhlo velmi hladce a herci a moderátorovi to v náručí s dítětem prostě sluší.

“Užíval jsem si to. Než se ten malý vzpamatoval z toho, že ho v náručí drží nějaký, pro něj neznámý pán, ukápla i slzička, ale pak bylo všechno zalité sluncem. A to doslova,” svěřil se herec a moderátor Mirek Šimůnek, který zkušenosti s focením s dětmi doposud příliš neměl.

Módní značka ALEX by Gianni nabízí jak řadu variabilních dámských šatů, tak právě i pánská a dětská polo trika a další doplňky. Nabídka se stále rozšiřuje. Tato móda má však i zajímavý a záslužný podtext, ona totiž pomáhá!

„Připravuji další zajímavé kousky. Jde o velice kvalitní, českou a ručně šitou módu podtrhující ženskost. Na tom si zakládám. Ale hlavním posláním tohoto projektu je pomoc. Část výtěžku z prodeje kolekce pomůže předčasně narozeným dětem,“ prozradila krásná Alex Mynářová, jenž v tomto projektu v rámci podpory dobré věci vycházela ze své vlastní mateřské zkušenosti.

Spolupráci s charismatickým Mirkem Šimůnkem si velmi pochvalovala. „Jemu prostě sluší všechno a slušet mu bude jednou i role tatínka, i když o ní teď nechce moc slyšet “ prozradila moderátorka a autorka módní značky s úsměvem.

Její módní kolekci (kromě jí samotné) oblékají také některé známé ženy, včetně například výtvarnice a partnerky hudebníka Felixe Slováčka Lucie Gelemové či dcery prezidenta republiky Kateřiny Zemanové…

ALEX by Gianni je tak jistě velmi zajímavým fashion brandem, který vstupuje nejenom na český trh, a o němž ještě rozhodně mnohé uslyšíme…

Mirek Šimůnek s miminkem v náručí.
Mirek Šimůnek s miminkem v náručí.
Alex Mynářová s mladším synem
Alex Mynářová s mladším synem.
Mirek Šimůnek v tričku od ALEX by Gianni
Mirek Šimůnek v tričku od ALEX by Gianni.
Skoro jako reklama na skvělou rodinku.
Skoro jako reklama na skvělou rodinku.
Alex a Mirek v Malešickém parku při focení
Alex a Mirek v Malešickém parku při focení
Mirek Šimůnek s malým Viktorkem
Mirek Šimůnek s malým Viktorkem

Redakce: Bulvar24.cz

Foto: ALEX by Gianni/Hanka Brožková

 

 

 

Share