Agáta se nikdy nenudí

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Agáta se nikdy nenudí

Modelka, moderátorka, podnikatelka a dnes už také blogerka Agáta Prachařová (30) se rozhodně nenudí.

Mimo všechny své nespočetné pracovní aktivity se věnuje ve volném čase také rybaření se svým manželem Jakubem Prachařem a synem Kryšpínem. Role matky jí taky zaměstná a večer si ještě sem tam střihne nějakou moderovačku nebo večírek.

Šťastný rodinný i podnikatelský život ji svádí k tomu, že si občas zalenoší. Ačkoliv je pořád v jednom kole pracovně, jde o jiný pohyb než, jaký by její tělo uvítalo. „Potřebuji zpevnit. Hledám něco v Dejvicích, co bych měla blízko bytu, ale nedaří se mi najít nic vhodného. Asi si tam něco otevřu.“, žertuje Agáta. „Ale nevím, kdy se tomu budu věnovat, ve tři ráno?“, směje se sexy modelka. Zatímco se připravuje ve svém salonu na další pracovní kolotoč, stíhá řešit telefony a domlouvat schůzky.


Aby toho nebylo málo, ještě společně s Jakubem staví nový dům. „Ráda bych v něm oslavila letos už Vánoce, ale zatím jsem jediná, kdo v to věří. Stavební firma ani Jakub si nemyslí, že by se to stačilo.“, pokračuje z vesela Agáta.

Agáta má opravdu na pilno, v takovém tempu si s Jakubem asi v blízké době společné dítě nepořídí.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku.

Fotogalerie:

foto: obag.cz
foto: obag.cz
foto: obag.cz
foto: obag.cz

Profilové foto: www.obag.cz

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share