Adéla Gondíková: učím se anglicky podle komiksu, kdo je hrdinou herečky Lucie Benešové?

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Adéla Gondíková: učím se anglicky podle komiksu, kdo je hrdinou herečky Lucie Benešové?

15.11.2017 odpoledne v pražském knihkupectví na Chodově proběhla autogramiáda charitativního kalendáře Fantastická 13. Hlavními hrdiny, které jste zde mohli porovnat se svými komiksovými zpodobněními, byli oblíbení David Gránský a Milan Peroutka, dále herečky Lucie Benešová a charismatická Adéla Gondíková. Atmosféra byla velmi přátelská a díky fotobuňce si návštěvníci autogramiády mohli odnést s sebou fotografii sebe se svými idoly. A kdo je takovým akčním hrdinou nebo superhrdinou pro Lucii Benešovou?


„Moc se mi líbí stvárnění mě a kamarádky Dany Batulkové v kalendáři a mám radost, že nám věnovali právě prosinec, je to můj oblíbený měsíc. Mám z toho radost. Je to takový adventní čas, který mám hrozně ráda“, komentuje svůj obraz herečka Lucie Benešová. „Já akční filmy moc nesleduji, asi nejakčnější hrdina za můj život je Harry Potter.“, směje se půvabná herečka. „Když jsem byla malá, tak jsem ale měla ráda komiks o starých pověstech českých, a díky tomu, musím říct, si pamatuji hodně věcí z dějepisu. Jmenovalo se to Staré pověsti české, jsou malované jako komiks a pamatuji si do dneška, že mě to bavilo.“, vypráví Lucie. 

Adéla Gondíková byla velmi nadšená ze své podobizny v kalendáři. „Kdybych nemluvila sama o sobě, tak bych řekla, že jsem sama se sebou strašně spokojená. Ale jenom s tím obrázkem, pochopitelně, jinak o sobě bych to neřekla.“, směje se charismatická Adéla. „Myslím si, že Dalibor Krch mě vlastně vystihl dobře. Každý mě tam může poznat. Velmi mě potěšil tou mojí postavou. Takovou v žádném případě nemám, ale tady jsem znázorněná jako akční hrdinka, takže to k tomu patří. Ne že bych chtěla být akční hrdinka, ale baví mě to, jak jsem hezky svalnatá a prsatá. Taková souměrná.“ dodává herečka. „Kdo mě bavil z akčních hrdinů? Pokud se to tak dá brát, tak Sigourney Veawer z Vetřelce. Jinak komiksy čtu v angličtině, protože se tím učím. Je to jednoduché, krátký text v bublině i s obrázkem a je to zábavné.“,prozradila Adéla Gondíková. „Jinak je pro mě hrdina můj otec, asi jako pro každou holčičku.“, dodává. 

Milan Peroutka se vrátil před pár dny z Indie, kde byl asi šest dní v rámci charitativní organizace Pink Crocodile School, která pomáhá dětem se sluchovým postižením. Milan má velké srdce a rád se ve svém volném čase zapojuje do projektů, které mají smysl. Zrovna tak se zapojil do kalendáře Solničky. „Bylo to krásných šest dní, byl to hodně intenzivní zážitek a dokonce i můj první mimoevropský výlet.“,vypráví o svém cestování oblíbený zpěvák a frontman kapely Perutě. Milanovi udělalo radost, že podepisoval kalendář hned vedle díla svojí maminky Ivany Peroutkové, která je úspěšnou spisovatelkou. Napsala například desetidílnou sérii, kde je hlavní hrdinkou holčička Anička. „V díle Anička a divadlo trochu vidím i mně s bráchou.“, směje se Milan. 

Za realizací kalendáře stojí charitativní organizace Solnička, která dlouhodobě pomáhá dětem s cystickou fibrózou a dalšími těžkými onemocněními.  Jejím hlavním aktuálním cílem je zpříjemnit podmínky, ve kterých se tyto děti léčí. „Psychika je jedním z klíčových faktorů pro úspěšné zvládnutí nemoci, proto jsme přišli s projektem „Tematické pokojíky pro malé pacienty“. Ze všedních nemocničních pokojů vytváříme ve spolupráci s nejrůznějšími malíři a umělci místa plných zvířátek, barev a radosti, které by v dětech probudily trochu pozitivních myšlenek a fantazie. Aby aspoň na chvíli zapomněli, že jsou nemocné,“  říkají ředitelka spolku Alena Bradáčová a ambasadorka Solničky Elisavet Charalambidu.  Kalendář lze zakoupit na webu spolku Solnička nebo v síti knihkupectví.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Adela Gondikova a Dalibor Krch
Adela Gondikova a Dalibor Krch
Adela Gondikova na autogramiade
Adela Gondikova na autogramiade
Adela Gondikova
Adela Gondikova
David Gransky a Milan Peroutka na autogramiade Fantasticke 13
David Gransky a Milan Peroutka na autogramiade Fantasticke 13
David Gransky Adela Gondikova Elisavet Charalambidu
David Gransky Adela Gondikova Elisavet Charalambidu
David Gransky Elisavet Charalambidu
David Gransky Elisavet Charalambidu
Hrdinove fantasticke 13
Hrdinove fantasticke 13
Lucie Benesova na autogramiade Fantasticke 13
Lucie Benesova na autogramiade Fantasticke 13
Lucie Benesova
Lucie Benesova


 Foto: Solnička

Redakce Bulvar24.cz

Linda

Share