Adéla Banášová vyzkoušela první sníh v Tatrách

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Adéla Banášová vyzkoušela první sníh v Tatrách

Romantický výlet si se svým přítelem užívala oblíbená slovenská moderátorka Adéla Banášová v Jasné. Zachumlanou do teplých šál jsme ji zastihli před klubem Happy End. Do hor se vypravila na předpremiéru filmu Všechno nebo nic. Zároveň si nenechala ujít zahájení letošní zimní sezóny.  Zasněženou Jasnou si užila s přítelem Viktorem Vinczem.

Šestatřicetiletou moderátorku Adélu Banášovou prý moc často na horách neuvidíme. Přesto se první prosincový víkend vypravila se svým o jedenáct let mladším přítelem a zároveň také moderátorem Viktorem Vinczem do Jasné v Nízkých Tatrách, kde startovala lyžařská sezóna. Kvůli lyžování nebo snowboardingu to ale nebylo. Očividně si více užívala pobytu v zasněžené romantické krajině se svým přítelem Viktorem, ke kterému se láskyplně tulila.„Mám pocit, že zima právě začala, tady v Jasné jsem viděla sníh letos poprvé, v Bratislavě není. Na lyže mne moc neužije. Kdysi jsem lyžovala, ale potom jsem se začala bát, aby se mi něco nestalo, a tak jsem s tím přestala. Jsem spíše vycházkový typ a baví mě také bruslení. Ale extrémně často tyhle horské aktivity nedělám,” uvedla Adéla. Moderátorka spojila výlet do hor s předpremiérou filmu Všechno nebo nic v prostorách klubu Happy End přímo ve středisku Jasná pod sjezdovkami.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Adéla Banášová v Jasné Nízké Tatry
Adéla Banášová v Jasné Nízké Tatry


 


foto: Jasná Nízké Tatry

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share