Adam Mišík zachytil v syrovém videoklipu Démoni pocit, kdy se vztah z nebe změní v peklo

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Video

Adam Mišík zachytil v syrovém videoklipu Démoni pocit, kdy se vztah z nebe změní v peklo

„Chtěli jsme jen víc a víc,” zpívá naléhavě Adam Mišík ve svém novém singlu Démoni. Vsadil v něm na současný popový zvuk a silně osobní výpověď. Potemnělý videoklip v režii talentovaného Petra Simona vyniká atmosférou, která diváka zcela pohltí. 

Po velkém úspěchu předchozího singlu V Tobě, jehož oficiální videoklip a lyric video nasbíraly dohromady přes dva miliony přehrání na YouTube, pokračuje Mišík ve spolupráci s dvojicí producentů Marcelem Procházkou a Ondřejem Fiedlerem. Ti patří v současnosti k nejvyhledávanějším jménům na české popové scéně. Také tentokrát dokázali přijít s aktuálním zvukem, který skvěle podtrhuje náladu a intenzitu emocemi nabité písně.
Sám zpěvák má na vzniku skladby výrazný autorský podíl.Celá píseň je inspirovaná toxickým vztahem, nemožností se posunout dál, i když víme, že by to bylo správné. Ústřední myšlenka vychází z mých osobních prožitků poslední doby. Nejlepší terapií je pro mě vždycky psaní, právě proto singl vznikl,” přiznává Adam Mišík.

Podobně jako v případě předchozího kladně přijatého snímku k hitu V Tobě se rozhodl videoklip pojmout surově a realisticky. Oslovil proto mladého režiséra Petra Simona, s nímž spolupracoval už na klipu k tanečnímu songu Slowmo.

„Klip má odrážet surovost okamžiku, kdy se vztah ze sekundy na sekundu může změnit z nebe v peklo. Nechtěl jsem nic obrazově vyžehleného, cílem bylo jít vizuálem trochu proti proudou. Myslím, že režisérovi se to podařilo skvěle,”pochvaluje si Adam. 

Petr Simon je považován za jednoho z nejnadanějších režisérů nastupující generace především na hiphopové scéně. Spolupracoval například s rappery Nikem Tendem na oceňovaném vizuálu k songu Sedm, dále s Viktorem Sheenemnebo Rytmusem. 

Novinkou Adam Mišík znovu potvrzuje, že jako zpěvák dospěl. Singl Démoni patří k tomu nejsvěžejšímu, co lze na české mainstreamové scéně aktuálně slyšet.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na FacebookuZdroj: Youtube, Adam Mišík

Fotogalerie:

Adam Mišík, Démoni - singl
Adam Mišík, Démoni – singl
Adam, foto: @Michala Rusaňuková
Adam, foto: @Michala Rusaňuková
Adam, foto: @Michala Rusaňuková
Adam, foto: @Michala Rusaňuková
Adam, foto: @Michala Rusaňuková
Adam, foto: @Michala Rusaňuková

Redakce Bulvar24.cz

Share