Absolutní must have pro letošní léto? Oblékněte kousek od českých a slovenských dyzajnérů!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Fashion

Absolutní must have pro letošní léto? Oblékněte kousek od českých a slovenských dyzajnérů!

Nudí Vás už konfekce? Vadím Vám, že ten krásný top, má i Vaše kolegyně? A přesto nechcete utrácet za oblečení velké částky? Podívejte se na náš výběr českých a slovenských tvůrců, se kterými se stanete hvězdou letošního léta!

Košilela – Skočte si do oblak!

Česká značka dává hold českým tradicím, fantazii a 100% přírodním materiálům –  samozřejmě košilím! Skočte si do oblak! Tato česká rodinná značka vytváří jednoduché vzdušné oděvy a doplňky ze 100% přírodních materiálů a jemné dávky vlastenectví. Kvalitně zpracovaný design v náznacích odkazuje k české lidové tradici a babiččiným truhlám: perleťový knoflíček, historická krajka, jemný batist, popelín.

Lusinda – Oblékne Vaše příběhy!

U české návrhářky tvořící pod jménem Lusinda  naleznete  nejen látky z přírodních materiálů,kterých se budete chtít neustále dotýkat, ale i barvy, látky, které jsou zajímavé, vtipné, pohádkové, které mají příběh a hlavně- jsou kvalitní. Pokud hledáte ženskost a něhu a jste romantička tak pro vás jsou tu šaty, krajky, ptáčci, květy, výšivky a starožitné knoflíčky na halenkách a sukních.


Mikela da Luka -Buďte minimální!

Originální pojetí značky Mikela da Luka nepřehlédněte díky vytříbené jednoduchosti s akcentem detailu nebo výrazné změny zaběhnutých dimenzí.  Vše doplněno minimalistickém tiskem. Novinkou, kterou představí na Dyzajn marketu Léto je tento hedvábně jemný bambusový úplet. Příze je vyrobená z vláken jedné z nejvyužívanějších rostlin jihovýchodní Asie, zdřevnatělé trávy – volně rostoucího bambusu. Takto rostoucí bambus není nijak chemicky ošetřován, má antialergické vlastnosti a přírodní antibakteriální účinky.

Magaela – přivítá vás ve světe plném fantazie, snů a splněních přání

Tato slovenská značka si pro Vás připravila absolutní must have letošního léta- květinová čelenka! Probuďte v sobě ženskost a staňte se éterickou bytostí, kterou nezle nemilovat!

Tyto a dalších 180 dyzajnérů nejdete již tento víkend 28.-29.května v rámci Dyzajn marketu léto, který se uskuteční již tradičně na piazzetě Národního divadla. Akce je zdarma, bezbariérová a dog friendly!

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Lusinda
Lusinda
Mikela da Luka
Mikela da Luka
košilela
košilelaProfilové foto: Magaela

Foto: Dyzajn market

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share