A je to tady: Šebrle má novou partnerku!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

A je to tady: Šebrle má novou partnerku!

Bývalý atlet, dnes moderátor Zpráv na Primě Roman Šebrle získal novou partnerku. Ne životní, ale profesní. Stala se jí vnadná blondýnka, která uváděla TOP Star magazín Eva Perkausová. Nahradí Gabrielu Laškovou, která odešla na mateřskou dovolenou. 

Přestože musela Laďce Něrgešové uvolnit post moderátorky primáckého Top Staru, novou práci si hledat nemusí. Dostala nabídku, po které samozřejmě okamžitě sáhla. Na svou velkou premiéru se Eva Perkausová poctivě připravuje na soukromých hodinách rétoriky.
„Trénuji a musím trénovat vážnější roli a seriózní výraz, přirozeně se ráda směju a jsem temperamentní, ale přece jen ve zprávách musím mít seriózní projev. Snažím se s novou rolí a projevem, které zpravodajství vyžaduje, sžívat,“ uvedla blonďatá kráska.

Roman Šebrle, který zpravodajskou relaci moderuje už čtvrtým roke, se musel také dlouho zdokonalovat. Často mu bylo vyčítáno, že tohle není “role” pro něj. Nakonec se ukázalo, že když se chce, jde všechno. Roman je dnes respektovaný moderátor, který pracuje i na řadě různých společenských akcí.

A jak se olympijský vítěz a bývalý atlet těší na novou kolegyni? „Budou to výborné zprávy, zajímavá změna. Eva je skvělá, takže nemám strach, že by to nezvládla nebo že by to neklapalo. Už se na naše první společné vysílání v sobotu moc těším,“ svěřil se Šebrle.

Teď nezbývá, než nechat posoudit diváky, jak přijmou toto nové spojení dvou atraktivních lidí, a jak se jim jejich projev bude líbit. Prima na tyhle dva ale hodně sází.
 

 

Fotogalerie:

Doposud Zprávy na Primě moderoval Roman Šebrle s Gabrielou Laškovou.
Doposud Zprávy na Primě moderoval Roman Šebrle s Gabrielou Laškovou.

Redakce Bulvar24.cz

Foto: archiv FTV Prima

 

Linda

Share