96 hodin: Zúčtování … to musíte vidět

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Video

96 hodin: Zúčtování … to musíte vidět

Bývalý člen elitních jednotek Bryan Mills (Liam Neeson) se proti své vůli ocitá znovu v akci.

Bryanův sen, užívat si poklidného života, se ne-návratně rozplývá. Jeho manželka Lenore je nalezena brutálně zavražděna. Z její smrti je po-dezřelý právě Bryan. Podaří se mu uniknout zatčení a stává se lovnou zvěří všech policejních jednotek v USA.

Po jeho stopě se neúnavně vydává detektiv Frank Dotzler (Forest Whitaker). Svou vytrvalostí donutí Bryana opět použít jeho “zvláštní soubor dovedností.” V nemilosrdném souboji musí Bryan dokázat svou nevinu a vypátrat skutečného vraha. V ohrožení se ocitá to jediné, co mu v životě zbylo – dcera Kim.

Režie filmu Taken 3 se ujal talentovaný Olivier Megaton, který dokázal přenést dynamický a na-pínavý příběh scénáristického dua Luc Besson a Robert Mark Kamen.

V hlavní roli se vrací charismatický Liam Neeson (A-Team, Neznámý, Temný rytíř povstal) a zdatně mu přitom sekunduje, držitel Oscara, Forest Whitaker (Poslední skotský král, Komorník Ghost dog: cesta samuraje, Četa).

Roli Kim si zopakovala Maggie Grace (sága Twilight), Lenore ztvárnila Famke Jansen, kterou diváci znají ze série X-Men.

Zdroj: Youtube, Bioscop CZ

Redakce Bulvar24.cz

Share