Zdeněk Troška natáčí novou pohádku! Víme s kým a o čem bude!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

CelebrityLifestyle

Zdeněk Troška natáčí novou pohádku! Víme s kým a o čem bude!

Zdeněk Troška se pustil do další ze svých pohádek. Tentokrát s názvem Zakleté pírko. Opět půjde o typicky hezkou, českou pohádku plnou krásné přírody, hereckých jmen i pestrých kostýmů. A především to bude napínavý pohádkový příběh.

Se štábem začal Troška natáčet Zakleté pírko ve skanzenu Přerov nad Labem. Dalšími lokacemi jsou západní a jeho rodné jižní Čechy. Kromě mnoha představitelů se v roli vodníka objeví herec Lukáš Pavlásek, pro kterého je to první pohádková zkušenost. “Moc se na to těším. Myslím, že ta role je vyloženě pro mě…,” vtipkoval komik a herec, který už v neděli bude také moderovat plzeňský festival humoru Komedy fest 2019.

V dalších rolích příběhu, který psal Zdeněk Troška s kolegou Markem Kališem, se objeví Anastásia Chocholatá jako Aninka, roli zakletého prince si zahraje mladý herec a student DAMU Petr Urban, mladou čarodějku ztvární Sara Sandeva a chybět nebude ani Lucie Polišenská nebo Jitka Smutná.

O čem že romantický pohádkový příběh bude? “Hlavně o tom, že mladinká Aninka žije na statku se dvěma nafoukanými sestrami, kterým musí neustále sloužit. Jednoho dne najde pírko, jehož pomocí si přivolá prince Vítka, zakletého do ptačí podoby. Když zlé sestry zjistí, že se Aninka schází s pohledným mladíkem, pírko jí vezmou, zničí a Vítek zmizí. Jedinou možností, jak zlomit jeho prokletí, je, že ho Aninka najde kdesi ve světě a tak se vydává na cestu… No a právě tam potká i dobrého vodníka…. Víc ale neprozradím, na to si počkejte v kinech,” prozradil část z příběhu Zdeněk Troška. 

Ten si, jak známo, zakládá na půvabu, laskavosti a na tom, že každá jeho pohádka musí být opravdová, a musí vždy skončit dobře. “Tak, jak to v každé správné pohádce bývá. Jinak by to přeci ani nešlo,” dodává režisér, který bude se štábem v produkci Fenix filmu pod vedením Dany Volákové a Michely Flenerové natáčet skoro do konce června.

Do kin přijde Zakleté pírko v předpremiérách před Vánočními svátky a mezi nimi a oficiálně vstoupí pohádka do kin těsně po Novém roce 2020.
 

Fotogalerie:

Pohádku Zakleté pírko začal Zdeněk Troška natáčet v Přerově nad Labem.
Pohádku Zakleté pírko začal Zdeněk Troška natáčet v Přerově nad Labem.
Svou roli dostala i Lucie Polišenská
Svou roli dostala i Lucie Polišenská
Petr Urban a Anastásia Chocholatá jako princ a Aninka.
Petr Urban a Anastásia Chocholatá jako princ a Aninka.
Štáb doufám, že mu bude přát při natáčení pohádky počasí.
Štáb doufám, že mu bude přát při natáčení pohádky počasí.

 

Redakce: Bulvar24.cz

Foto: Fenix Film/V. Resler

Share