Zpěvačka, která si zahrála hlavní roli u Formana, pomůže handicapovaným. Na Mikuláše!

Dasa Z
FacebookGoogle+Další

Mladá a talentovaná zpěvačka, ale taky herečka Dáša Zázvůrková, která byla i múzou pro Oskarového režiséra Miloše Formana, si udělá netradičního Mikuláše. V sobotu večer v pražském Semaforu pořádá charitativní koncert, jehož výtěžek půjde pro nemocné a handicapované či seniory. 

„Vím, že je nutné, aby si člověk vydělala na nájem a jídlo a takové ty běžné věci, ale myslím si, že je třeba i pomáhat. Rozhodla jsem se, že chci pomáhat tam, kde je to třeba, proto jsem uspořádala koncert a výtěžek půjde klientům Konta Bariéry,“ prozradila Super.cz Zázvůrková, která si střihla u Fomana hlavní roli v Dobře placené procházce. 

Na koncert se chystají třeba Kateřina Macháčková, Kateřina Herčíková, možná se zastaví i Dagmar Havlová, s kterou vystoupí odpoledne před tím na Mikulášské akci v kostele sv. Anny na Pražské křižovatce. 


Momentálně Dáša, která má nádherný hlas i herecké předpoklady, dotočila pokračování Kleinových Básníků, dostala menší roli v seriálech Přístav, Bezdružice a spolu s kamarádkou, herečkou Jitkou Sedláčkovou vystupuje v minidramatu Lidský hlas, který zrežíroval Boris Hybner. 

„Chci dělat to, co mě baví, co mě naplňuje. Možná jsem pro některé nezajímavá, protože nepiju. Nekouřím, nefetuju, nestřídám chlapy na potkání, ale aspoň se za sebe nemusím stydět,“ usmívá se Dáša Zázvůrková, která říká, že chce dělat věci, které mají smysl jak pro ni, tak pro ostatní. Kromě toho učí ve svých milovaných Voticích na Základní umělecké škole. 

„Když mám čas, sportuji, závodně vesluji a i jinak sportuji, nebo si vezmu dobrou knížku nebo jdu s přáteli na kávu. Ráda bych udělala i další desku se šansony, tak věřím, že se mi to v tom příštím roce třeba podaří, a že třeba přijde i nějaká další, hezká role,“ věří Zázvůrková.

Fotogalerie:

Dáša Zázvůrková a pan Forman

Dáša Zázvůrková a pan Forman

Dáša Zázvůrková - Lidský hlas

Dáša Zázvůrková – Lidský hlas

Dáša Zázvůrková

Dáša Zázvůrková

Foto: archiv Dáša Zázvůrková

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2

Nejčtenější články