Žbirka téměř vyprodal své turné už pět měsíců před jeho startem

Zbirka2016 FB post Impuls
FacebookGoogle+Další

Velké zářijové turné Miroslava Žbirky, během kterého postupně navštíví Prahu, Ostravu, Bratislavu a Košice, je téměř vyprodané. Podle pořadatelů zbývá ve všech městech posledních několik desítek lístků a fanoušci žádají, aby byly přidány další místa. Velkým lákadlem turné Road to Abbey Roar TOUR je i exkluzivní host v podobě Mariky Gombitové.

„Když mi pořadatelé oznámili, že si mám rychle zablokovat lístky pro kapelu a kamarády, protože už za chvíli žádné nebudou, potěšil mě takový zájem. Ale na druhou stranu na mě dolehla zodpovědnost a byl jsem dvojnásob rád, že už jsem minulý týden v Londýně zahájil zkoušky s anglickými muzikanty a budeme v tom pokračovat u nás i s Marikou,“ komentoval skvělé prodejní výsledky svého nadcházející turné Miroslav Žbirka. Fakticky to znamená, že beznadějně vyprodaný je koncert v Bratislavě, pár posledních volných lístků je k dispozici v Praze a rychle mizí i zbývající vstupenky na koncerty v Ostravě a Košicích.

Žbirka slibuje velkou show a osobně se těší především na společné vystoupení s Marikou Gombitovou. Diváci tak budou mít po dlouhých letechunikátní příležitost vidět dvě legendy opět spolu na jednom pódiu. „Je mi cťou podporiť tento zaujímavý projekt a preto som prijala pozvanie od Mekyho vystúpiť na tomto koncerte ako hosť.“ Velkou radostí z potvrzené opětovné spolupráce s Marikou se netají ani Miro Žbirka: „Podařilo se něco, v co bych před pár lety ani nedoufal. Být s Marikou znovu společně na pódiu je můj splněný sen.“ Dalšími exkluzivními hosty turné jsou vynikající bubeník Blair Cunningham a zpěvák Pete Brown.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Termíny turné 2016:
16.9.2016 od 19:00 – TIPSPORT ARENA PRAHA
18.9.2016 od 19:00 – OSTRAVAR ARÉNA
20.9.2016 od 19:00 – ZIMNÝ ŠTADIÓN ONDREJA NEPELU BRATISLAVA
22.9.2016 od 19:00 – STEEL ARÉNA KOŠICE

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
 
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:

Nejčtenější články