Začínající modelka Zuzana Škopíková vystrkuje růžky. Podaří se mladé modelce prorazit v tvrdém světě modelingu?

titulka
FacebookGoogle+Další

Začínající modelka Zuzana Škopíková (16) žije v Napajedlích. Studuje na Gymnáziu v Uherském Hradišti. Absolvovala Základní Školu Rudolfa Firkušného v oboru výtvarném a tento rok i hudebním-klávesy.

Zuzana se začala o modeling zajímat již v brzkém věku, ale teprve tento rok přesvědčila své rodiče, že sen, stát se modelkou, bere vážně. „Zatím jsem se pro získání důležitých základních zkušeností zúčastnila pár TFP focení a malých přehlídek. Mé životní cíle směřují ale poměrně vysoko“… prozrazuje nám začínající modelka s výškou 169cm, váhou 55kg a mírami 83x63x90.

Kromě modelingu se Zuzana zajímám také o sport. „Nejlepší základy jsem získala z gymnastiky, do které jsem chodila od druhé třídy a ukončila tento rok kvůli úžasnému pole dance, v tomto sportu jsem se našla. Věnuji se příležitostně i dalším sportům jako běh, fitness, brusle, tanec,… a nemůžu opomenout také zálibu v nakupování a trávení času s přáteli“.


Jak sama o sobě modelka říká, miluje zkoušení nových věcí, překonávání překážek a zvyšování vlastních hranic na maximum. Odpočinek pak nachází jedině u jasmínového nebo bylinkového čaje a dobré knížky nebo u kreslení. „Za nejdokonalejší a nejkouzelnější místa považuji moře. Značně preferuji zdravý životní styl, jak správnou stravu, tak i pohyb i správné chování s tím, že si však uvědomuji, že nikdo není dokonalý a každý dělá chyby. Nemůžu říct přímo o nějaké osobnosti, že je mým vzorem, ale sama dělám tak, abych mohla být vzorem pro ostatní já, ráda ostatním pomůžu a užívám si pozornosti.“ 

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: Marek Koláček

foto: Marek Koláček

foto: Pixie pole dance studio

foto: Pixie pole dance studio

foto: archiv Zuzana Škopíková

foto: archiv Zuzana Škopíková

foto: Dan Mostým

foto: Dan Mostým

foto: Pixie pole dance studio

foto: Pixie pole dance studio

foto: Dan Mostým

foto: Dan Mostým


Profilové foto: Dan Mostým

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:

Nejčtenější články