Vizážistka Lucie Rusová pomáhá ženám být nejen krásnější, ale také, aby se cítily jedinečné.

titulka
FacebookGoogle+Další

Co je letos trendy, jaké barvy použít a jaký účes si načesat? Tak to a mnohem více vám prozradí šikovná vizážistka Lucie Rusová.


Jak dlouho se věnujete vizážím a jak jste se k tomu dostala?

Odpověď: Od dětství jsem byla spíše za ošklivé káčátko než malou princeznu. Časem jsem se začala zajímat, jak s nedokonalostmi ve vzhledu pracovat, pomocí make-upu, různých úprav účesů, celkového stylingu… Netrvalo dlouho a shodou náhod přišla nabídka pro modelingovou agenturu. Postupně jsem si ale uvědomila, že stát před světly fotoaparátů a chodit módní přehlídky, jako koníček, nebylo mým snem…. Po čase osobních kotrmelců a sbírání zkušeností jsem si uvědomila, že mým snem je pomáhat ženám, aby byly krásnější a cítily se být princeznami. Začala jsem tedy studovat Make-up a Hair Styling a následně se věnovat tomu, co skutečně miluji…: Nevěstám plnit jejich sny o jednom z nejdůležitějších dní v jejich životě a pomáhat ženám být nejen krásnější, ale aby se cítily jedinečné.

Co Vás inspiruje při tvorbě vizáží?

Odpověď: Vnímám své okolí, tu rozmanitost, barvy nebo ať je to nový přírůstek do mého make-up kitu… Ale hlavně jsou mou inspirací mé klientky – každá tak jedinečná a pro mne každá tak krásná …

Jaký styl Vás nejvíce baví a proč?

Odpověď: Nejkrásnější na práci vizážistky je ta různorodost, barevnost, kreativita…Miluji např. styl výrazných „Insta make-upů“, 3D make-up a líčení ve stylu Indie a Arábie. Nejbližší je mi ale Beauty styl – podtrhnout a zvýraznit klientčinu přirozenou krásu.

Novinky v oboru, co je dnes trendy a co byste poradila za vizáž na léto či k bazénu?

Odpověď: Co se trendů v barvách vlasů týká, tak pro letošní Jaro/Léto převažují odstíny hnědé (čokoládová) a blond (bílé až šedé odstíny), dále pak pastelové tóny … Z účesů to jsou převážně různé druhy copů, drdolů a přirozených vln …Líčení – 3 trendy:  Výrazné obočí, Výrazné rty, Přirozený vzhled

V letním období bych pleť ani vlasy příliš nezatěžovala, spíše se věnovala přes den jemnému krytí BB krémů, krémům s vysokým faktorem a vyživujícím kůrám na vlasy

Plánujete dovolenou? Kam se letos chystáte? 

Odpověď: Tento rok jsem přes svou pracovní vytíženost ještě žádnou dovolenou nestihla :-) Volné chvilky tak věnuji trávení času s neteří, fitness nebo procházkám v přírodě, seberealizaci a vzdělávání se. Rozhodně ale odpočinek plánuji a to v říjnu, kdy končí svatební sezóna :-)

Jaké úspěchy jste již na poli vizáží získala?

Odpověď: Mými úspěchy jsou šťastné a nadšené klientky a klienti. Není nad ten pocit, když Vám přichází dojaté zprávy od klientek, že jste jim splnil jejich sen – Sen být poprvé v životě Princeznou. Sen zažít jeden z nejkrásnějších a nejdůležitějších dní v životě ženy. Sen, že vstoupíte do místnosti a všichni oněmí úžasem jak fantasticky vypadáte…

Studovala jsem u jedněch z nejlepších v ČR

Společenské a Svatební účesy Lucie Průžková

Hair Design – MUIP

Beauty Make-up a Večerní líčení – MUIP

Svatební líčení – MUIP

3D Make-up a líčení očí tužkovou a gelovou technikou – Ariana Bernard

Dvoufázové ošetření chemickými peelingy a Mezoterapie

Kosmetika

Prodlužování vlasů

Prodlužování řas ……

Podílela se na kampani pro fa.Oriflame, Reklamě pro známou restauraci a kabaret v centru Prahy – U Fleků, Spolupráce s fotografy a zahraniční klientela, Líčení a účes pro VŠEMISS 2016, Líčení pro MISS Aerobik 2016, Podílela se líčením a účesy na focení charitativního kalendáře v Paláci Primátorky, pro Onkologické oddělení nemocnice na Bulovce, v hlavní roli s Političkami ODS, Líčení a účesy pro nespočet svateb za rok, atd, atd ……….

Co nám na sebe prozradíte?

Odpověď: Nikdy nepřestávám snít. Život je zajímavý právě pro tu možnost uskutečnit nějaký sen (P.Coelho)   A já svým snům dávám pevné základy … :-)

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: Josef Rafael

foto: Josef Rafael

IFF KV 2017

IFF KV 2017

Miss Aerobik 2016 - Líčení

Miss Aerobik 2016 – Líčení

MUAH Lucie Rusová, foto: Ariana Bernard

MUAH Lucie Rusová, foto: Ariana Bernard

foto: Ariana Bernard, Nevěsta Jíťa

foto: Ariana Bernard, Nevěsta Jíťa

foto: Ariana Bernard, Nevěsta Jitka

foto: Ariana Bernard, Nevěsta Jitka

foto: Ariana Bernard, Nevěsta Terezka

foto: Ariana Bernard, Nevěsta Terezka

Prodloužení vlasů

Prodloužení vlasů

foto: Ariana Bernard, proměna Jitka

foto: Ariana Bernard, proměna Jitka

foto: Ariana Bernard, proměna Terezka

foto: Ariana Bernard, proměna Terezka

Svatební zkouška účesu

Svatební zkouška účesu

foto: Ariana Bernard

foto: Ariana Bernard

VŠEMISSKA 2016 Líčení a Účes

VŠEMISSKA 2016 Líčení a Účes

Zkouška účesu

Zkouška účesu


Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show „Horké křeslo Lindy Bernátové“Linda

Nejčtenější články