Tereza Brodská se vrací do seriálu. Víme, do jakého!

Brodská Tereza
FacebookGoogle+Další

Nikdy neříkej nikdy. To si nejspíš právě řekla herečka Tereza Brodská, která se vrací do nekonečného seriálu Ulice. A to přesto, že před časem se zařekla, že do ateliéru v pražské Hostivaři jen tak nevstoupí.

Dcera Vlastimila Brodského a Jany Brejchové jako Bára Jordánová se v seriálu Ulice objevovala od první klapky v roce 2005 až do roku 2011. Pak se rozhodla, že končí. „Ulici jsem za šest let dala všechno a Ulice dala všechno mně,“ uvedla Brodská. 
 

„Já jsem člověk, který se, když něco uzavře, nevrací, ale Matěj Podzimek, který nyní píše scénáře, mě přemluvil, takže jsem slíbila, že se vrátím. I když tedy jen na pět dní, ale vrátím se,“ podotkla herečka. 

Prozradila také, že od svého odchodu seriál nesleduje a s herci, kteří v něm jsou, se uvidí poprvé.

Tereza nyní nevylučuje, že v seriálu bude točit i dál, ale vše je ve hvězdách. Práce má až dost. Například nyní se objeví v novém seriálu Inspektor Max s Jurajem Kukurou v hlavní roli. „Byla to skoro roční a skvělá práce s úžasnými lidmi, a co si budeme povídat, se skvělým Jurajem,” vychválila natáčení Brodská.

Do toho stíhá několikát týdně navštěvovat svou vážně nemocnou maminku Janu Brejchovou, která už několikátým rokem žije v LDN pražského Motola, kde je o ni skvěle postaráno. „Její diagnóza zní – degenetarivní onemocnění mozku a každý den je trochu jiný. Ale s ohledem na svůj stav je vlastně v pořádku. Já jsem celému personálu toho oddělení nesmírně vděčná za to, s jakou láskou a péčí pečují nejen o maminku, ale i další pacieny,” dodala herečka.
Fotogalerie:

Tereza Brodská o práci nouzi rozhodně nemá!

Tereza Brodská o práci nouzi rozhodně nemá!

Takhle se Tereza Brodská před lety loučila s Ulicí.

Takhle se Tereza Brodská před lety loučila s Ulicí.

 

Redakce Bulvar24.cz

Foto: ČT, Nova

Linda

 

Nejčtenější články