Těhotná Linda Bernátová radí maminkám, kde a jak nejlépe nakoupit kočárek, aby jejich miminko bylo trendy!

14925248_10202156302104654_5904201639110291499_n
FacebookGoogle+Další

Maminky POZOR. Pokud právě zvažujete, jaký dudlík, či kočárek koupit pro své miminko, tak se nechte inspirovat reportáží, kterou pro vás natočila Linda Bernátová.

Linda zavítala v minulých dnech s kamerou do obchodu pro miminka,  ale i tatínky, aby si vybrala ten nejlepší kočárek, a protože si nebyla jistá, který je ten nej na trhu, šla se poradit k odborníkům na slovo vzaté do Trendy Baby. Jak nám sama prozradila, její miminko bude trendy a bude jezdit v  kočárku Tip Mima Xari :-)


Trendy baby…od dudlíku po kočárek…

Specialista na výběrové značky a designové produkty nejenže ví, co zrovna letí a s čím vy i vaše dítě zazáříte. Důvěrně zná potřeba maminek, miminek i tatínků, a tak je vítá v útulném, a přitom praktickém prostředí dvou sympatických obchodů v Praze 4 Michli a Nupakách. Kromě odborného poradenství a praktických služeb jako sestavení výbavičky na míru či vyzkoušení autosedaček přímo v autě nabízí i 24hodinový odběr zboží zakoupeného na eshopu www.trendybaby.cz. K dispozici jsou hity i novinky předních světových firem včetně Mima, Cybex, Elodie Details, Silver Cross, Natures Purest, Beaba a nově také Mamas & Papas, oblíbené rodičovské značky.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, Bulvar24

Jak se fotí Trendy Baby kočárek… Aston Martin

Zdroj: Youtube, YesPhoto.cz
Fotogalerie:

foto: Trendy Baby - Mima Xari kočárek

foto: Trendy Baby – Mima Xari kočárek

foto: Trendy Baby - Mima Xari kočárek

foto: Trendy Baby – Mima Xari kočárek


Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show „Horké křeslo Lindy Bernátové“

Linda

Nejčtenější články