Stylista a návrhář Kája Pavlíček měl narozeninovou párty plnou celebrit. Hosté navíc pomohli Klokánku!

Karel Pavlíček, Hanka Kynychová a Katka Fingralová
FacebookGoogle+Další

Nejenom se skvěle pobavit, ale ještě pomoci. Tak vypadala velká narozeninová párty stylisty a návrháře Káji Pavlíčka. Své pětačtyřicátiny se rozhodl oslavit ve velkém stylu. A akce to byla velkolepá. Do vinohradského klubu Trésor přišla celá řada celebrit. Ke všemu ještě hosté přinášeli kromě dárků pro oslavence, i dárky pro Klokánek Fondu ohrožených dětí. Celým večerem provázel René Kekely. 


Kája Pavlíček, který patří k největším profesionálům, nejsympatičtějším a nejusměvavějším ve svém oboru u nás, s Klokánky úzce spolupracuje. 

„Když jsme asi před měsícem řešili, co vymyslet, abychom taky pomohli dobré věci, napadlo nás s mým manažerem, že právě děti z Klokánku to nejlépe ocení. Spojil jsem se s kamarádkou, místopředsedkyní fondu Hankou Kupkovou a ta byla naším záměrem velmi potěšena. Řekla, že pokud může poprosit, pak by uvítali školní pomůcky pro děti,” prozradil Kája Pavlíček, kterému se na oslavě ve vinohradském klubu Trésor sešlo okolo 160 lidí. 

Kromě toho ještě muzeum Grévin věnovalo dětem z Klokánků vstup do muzea a pozvánku na podzimní odhalení další světové slavné osobnosti. „Máme z toho velikou radost a není zcela běžné, aby v rámci takových akcí, jako jsou narozeniny, na nás někdo takhle skvěle pamatoval,” dodala Hanka Kupková. 

Kájovi Pavlíčkovi zazpívali třeba Heidi Janků, Petra Černocká, Martha Elefteriadu, Jarek Šimek, Leona Gyöngyösi, Yanna, Klára Kolomazníková, Petra Slaninová, Kamila Hübsch, Ondřej Provazník a další. Mezi dalšími hosty nechyběla Petra Hapková, Jan Přeučil a Eva Hrušková, Zdeněk Barták, Jan Kuželka, Jiří Werich Petrášek, nebo Eva Čížkovská.

„Mám z toho obrovkou radost a opravdu všem moc děkuji. Potěšilo mne, že přišlo tolik lidí a taky to, že přispěli na dobrou věc – Klokánkům,” usmíval se Kája Pavlíček, který měl na akci i s vou velikou rodinu.

„Veliké díky patří všem, kdo se na akci a přípravách podíleli. Moc si toho vážím, protože vím, kolik je to práce, času, ale zkrátka bylo to nakonec tak úžasné, že jsem to ani nečekal. A myslím, že asi nikdo…,” podotkl oslavenec.

Kromě vína s vlastní etiketou od Martina Nováka,květiny od předního českého floristy Pavla Hrušky, dostal Kája Pavlíček perníkový dort, perník z vlastním portrétem, desítky různých dárků. Ale také speciální módní přehlídku pánského spodního prádla. Tu šli třeba zpěvák Jarek Šimek, nebo stále úřadující Muž roku Josef Kůrka a další oslavencovi přátelé…

Skvělý raut, výborné víno a další dobroty měli hosté k dispozici po celý večer i po půlnoci. Všichni byli ale nadšení, že oslava byla na úrovni, přitom mnozí zpěváci je doslova roztančili na parketu a mnozí, kteří “takzvaně přišli jen na chviličku”, se nakonec zdrželi až do půlnoci… 

„Tak zase za pět let? Budu se těšit,” dodal s úsměvem oslavenec Kája Pavlíček…

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

DSC_1803

Kája Pavlíček

Elefteriadu, Černocká, Janků, Tomsová

Elefteriadu, Černocká, Janků, Tomsová

Karel Pavlíček a Bartákovi

Kája Pavlíček a Bartákovi

Karel Pavlíček a Hanka Kupová za Klokánky

Kája Pavlíček a Hanka Kupová za Klokánky

Karel Pavlíček a Martha Elefteriadu a René Kekely

Kája Pavlíček a Martha Elefteriadu a René Kekely

Karel Pavlíček a perníkářka Lucie Ferencová

Kája Pavlíček a perníkářka Lucie Ferencová

Karel Pavlíček a Petra Černocká

Kája Pavlíček a Petra Černocká

Karel Pavlíček a Petra Hapková

Kája Pavlíček a Petra Hapková

Karel Pavlíček a Přeučilovi

Kája Pavlíček a Přeučilovi

Karel Pavlíček a rodina

Kája Pavlíček a rodina

Karel Pavlíček a vína

Kája Pavlíček a vína

Karel Pavlíček, gratulace Marie Tomsová, Pavel Hruška, René Kekely

Kája Pavlíček, gratulace Marie Tomsová, Pavel Hruška, René Kekely

Karel Pavlíček, Hanka Kynychová a Katka Fingralová

Kája Pavlíček, Hanka Kynychová a Katka Fingralová

Karel Pavlíček a Jarek Simek

Kája Pavlíček a Jarek Šímek

Karel Pavlíček a Součková

Kája Pavlíček a Součková

Karel Pavlíček u clubu Tresor

Kája Pavlíček u clubu Tresor


 FOTO: J. Hauer a CZP Foto

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show „Horké křeslo Lindy Bernátové“Linda

Nejčtenější články