Slovenská bikiny fitness Karin Majorošová ukazuje nejen sexy zadeček :-)

11036499_876848982338414_3326721083287174367_n
FacebookGoogle+Další

Karin Majorošová (27) patří mezi krásné sexy slovenské bikiny fitness již více, jak 5 let. Před tím se věnovala dalším sportovním aktivitám, jako byla tance, bruslení, plavání nebo běh.

Následně podlehla kouzlu fitness a posilovny, když potřebovala svoji postavu správně posílit a vytvarovat. Proto zvolila správné váhy, techniku a začala dělat se svým tělem zázraky :-)

Začátky Karin byly asi podobné, jako u všech ostatních… chtěla být štíhlejší, a proto se zbavila tuku. Ale na to, aby měla sexy tvarované tělo a křivky, aby se dostala k vypouklému zadečku a pěknému úzkému pasu, k tomu potřebovala několik let tréninku a správné stravy.

Karin si udělala trenérské zkoušky, aby mohla trénovat druhé, ale také především proto, aby pochopila své tělo a jeho fungování. Svoje zkušenosti a inspiraci si bere i ze soutěží a od děvčat, které byly lepší než ona sama :-)

Aktuálně Karin trénuje dvojfázově, ráno běh nebo plavání a večer silová trénink ve fitku. Účastnila se soutěží na Slovensku, v Česku, Maďarsku a na Ukrajině.

A jaký má Karin cíl?... „Chci se dostat do Ameriky kde budu stát na soutěži po boku profesionálních bikiny fitnessek. Na podzim bych se chtěla účastnit Arnold Classic v Madridě a opět si zopakovat Olympii v Praze a mistrovství světa v Budapešti.

Mé úspěchy jsou 3., 6., 10., 15. místo na soutěžích. Jsem velmi ráda, že můžu takto motivovat další ženy… protože když má člověk odhodlání, může dosáhnout všeho :-) “

Profilové foto: Tomáš Bugoš