Slavnostní otevření prodejny Albi s heslem Na štěstí záleží. S dětmi se přišla podívat Eva Jasanovská, Josefína Nesvadbová, Karla Mráčková, Štěpánka Duchková nebo právě těhotná Renata Czadernová.

Skupinove_foto
FacebookGoogle+Další

Den před začátkem školního roku se sešly známé osobnosti se svými dětmi na slavnostním otevření největší prodejny českého výrobce her a dárkových předmětů Albi. Nedočkavé děti přivítal sám majitel Albi, Antonín Kokeš a společně rozbalili nového maskota, medvídka Me To You.

Novou společenskou hru Víkend, vydanou ve spolupráci s TV Nova, přišla pokřtít těhotná moderátorka Renata Czadernová, která nám exkluzivně prozradila, že čeká holčičku.

Na akci přišla se svými dvěma raubíři Adámkem a Honzíkem, také Štěpánka Duchková. „Chceme se ještě na poslední chvíli pobavit, zítra kluci nastupují do první třídy, a tak nám začne přísnější režim,“ řekla Štěpánka se svým obvyklým úsměvem.

Mezi hosty se objevila i Karla Mráčková se svojí roztomilou dcerkou Karličkou, která se od maminky nechtěla hnout na krok, ale jakmile uviděla medvídka „Mítujáka“, hned se s ním běžela vyfotit. „To jsme si nemohly nechat ujít, od medvídka Me To You máme celou školní výbavu,“ komentovala Karla.


Jedním z nejvzácnějších hostů byla Josefína Nesvadbová, která si „do města“ odskočila ze svého ranče a vzala s sebou i malého synka Michálka. Toho neoslovil plyšák, ale vybral si koníka a hru o zvířátkách.

Ozdobou akce byla Eva Jasanovská, která v kočárku přivezla roztomilého syna Adrianka. „Albi dělá vtipná přáníčka a to se mi dnes hodí, odpoledne se totiž chystám na oslavu narozenin.“

Na otázku, co je největší štěstí, se všechny přítomné matky-celebrity shodly na tom, že to jsou jejich děti, rodina a přátelé.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Štěpánka Duchková s dvojčaty

Štěpánka Duchková s dvojčaty

Renata křti hru Víkend

Renata křti hru Víkend

Karla Mráčková s dcerou

Karla Mráčková s dcerou


 


Josefína se synem

Josefína se synem

Josefína Nesvadbová a syn Michálek

Josefína Nesvadbová a syn Michálek

Eva Jasanovská s Adriánkem

Eva Jasanovská s Adriánkem

Eva Jasanovská, Karla Mráčková a děti

Eva Jasanovská, Karla Mráčková a děti


 


Foto: Albi

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show „Horké křeslo Lindy Bernátové“

Linda

Nejčtenější články