Slavnostní křest DVD filmu Šťastná

1554582_900663359980194_3772343467917240071_n (1)
FacebookGoogle+Další

Celovečerní film Šťastná režisérky Evy Toulové se dočkal DVD verze. Slavnostní křest DVD proběhl tuto sobotu v pražském klubu JOE.  Mezi křtiteli nechyběly známé tváře jako Míša Nosková, Hanka Křížková, Petr Batěk nebo Jaro Smejkal. 

Romantický film ze zákulisí světa showbyznysu pojednává o mladých studentkách herectví. Hlavní hrdinka Viktorie Šťastná  odjíždí studovat do Prahy hereckou akademii. Záhy však zjišťuje, že se její původní ideály nesetkávají s realitou. Dostává se do party protřelých studentek, které pojímají hereckou kariéru zcela osobitým způsobem. Do hlavních rolí filmu režisérka obsadila Andreu Daňkovou a Davida Krause, které ve vedlejších rolích doplňujeAneta Krejčíková, Marie Kružíková, Dana Morávková, Jan Hrušínský a Ljuba Krbová. 

Zdroj: Youtube, Totalfilm.cz

Slavnostním večerem křtu DVD provedla hosty mladá a talentovaná herečka Anna Beránková, nositelka ceny studentské Thálie za rok 2014. Hosté měli možnost získat originální fotografii jedné z hlavních představitelek filmu – Marie Kružíkové, kterou v rámci fotografického cyklu První republika nafotil, a na slavnostní křest věnoval, fotograf Angelo Purget. 

Do kin film vstoupil 18. prosince, kdy byl uveden v kinech po celé republice. Pro mladou režisérku, která absolvovala FAMU u Věry Chytilové, byl film jejím debutem. „Natočit debut je vždycky těžké. Měla jsem ale kolem sebe spoustu báječných talentovaných lidí, díky nimž bylo plánování, natáčení a dokončování filmu velkým zážitkem a dobrodružstvím.“ dodává Eva Toulová.

IMG_4876

foto: Petr Mráček

Nosková, Smejkal

foto: Petr Mráček

Smejkal, Křížková, Batek Beránková

foto: Petr Mráček

smejkal, krizkova, batek berankova

foto: Petr Mráček

toulová   veronika petrova

foto: Petr Mráček

toulova jaro smejkal

foto: Petr Mráček

toulova, havlovic, berankova

foto: Petr Mráček

Profilové foto: Petr Mráček

Redakce Bulvar24.cz

Nejčtenější články