Slavná americká kapela věnovala skoro půl milionu na Obědy pro české děti!

Metalica W4W
FacebookGoogle+Další

Kdekdo z muzikantů vydělává poměrně slušné částky, ale jen málokdo by asi udělal to, co slavná kapela z USA. Metallica věnovala na projekt Obědy pro děti neskutečnou částku. Jde o 475 tisíc korun!

Projekt realizuje už řadu let obecně prospěšná společnost Women for Women, s níž spolupracuje i několik celebrit, jako třeba zpěvák a herec Josef Vágner. Nyní se slavná kapela rozhodla, že chce pomoci dobré věci.

„Vybrali si nás sami přes pořádající agenturu, které dali zadání, že mají zájem pomoci nějakému projektu. Bylo to pro nás velké a příjemné překvapení. Velmi si toho vážíme a těší nás, že to byla iniciativa přímo kapely Metallica náš projekt Obědy pro děti podpořit. Taková důvěra je oceněním naší práce,” prozradila nám na dotazJana Skopová z Women for Women, manažerka charitativních projektů manželů Tykačových o tom, jak došlo ke spojení skupiny a projektu.

Obědy pro děti jsou určeny těm, jejichž rodiče se z nějakého důvodu nemohou postarat o pravidelné stravování svých ratolestí, jde především o špatné sociální důvody, matky samoživitelky a podobně. Taková částka, kterou kapela věnovala, je pro tento projekt velikou pomocí. 

Metallica je slavná americká kapela.

Metallica je slavná americká kapela.

Metallica si projekt Obědy pro děti vybrala sama.

Metallica si projekt Obědy pro děti vybrala sama.

 

Redakce Bulvar24.cz

foto: Archiv a FB W4W

 

 

Linda

Nejčtenější články