Sexy kočička Veronika Thielová odjíždí reprezentovat ČR na Miss Intercontinental do Německa

12202439_10204147481162099_1415009235_n
FacebookGoogle+Další

Nejkrásnější tvář Internetu soutěže krásy Miss Face je Veronika Thielová, modelka a fotomodela určitě nepatří mezi ty dívky, co sedí doma a sní o životě modelky. Veronika si raději svůj sen plní a žije naplno.

Veronika (24) pochází z Ostravy a mezi její záliby patří cestování, cizí jazyky, Moto GP, kultura. Miluje sport a přírodu a její životní motto je: „cokoliv si lidská mysl dokáže představit, nebo čemu dokáže uvěřit, toho lze dosáhnout“.

Na galavečeru MISS FACE 3. října 2015 v Clarion Congress Hotel Prague byly zvoleny vítězky MISS FACE 2015. Večerem provázeli Jakub Kohák a Kateřina Průšová. Výtěžek z veřejné sbírky, vstupného a prodeje reklamních předmětů byl věnován na podporu České neonatologické společnosti.

Co vše obnášela cesta za titulem Miss Face 2015 Internet? „Castingy, semifinále v Praze, soustředění v Bulharsku, soustředění v Karlových Varech a samotné finále 3.10.2015 v hotelu Clarion Congress Hotel Prague. Mnoho skvělého focení před i po soutěži a skvělá atmosféra během celé soutěže. Tímto chci i poděkovat celé soutěži Miss Face, ředitelce Taťáně Makarenko a všem co pro mě hlasovali, protože díky vám jsem získala nádherný titul“… sdělila Veronika.

Po Miss Face měla Veronika opět plné ruce práce. Odletěla ihned do Tenerife, kde zužitkovala své zkušenosti ze soutěže a modelingu a vyhrála soutěž Miss Tenerife a také si zde užila skvělou dovolenou :-)

Poté Veronika letěla do Francie (Cannes, Nice, Antibes) a odtud odletěla na světové finále závodů Ferrari v Itálii do Mugella… „Na toto místo mám krásné vzpomínky, protože to byl můj první okruh, kde jsem byla jako Grid Girl na závodě Moto GP“… prozradila modelka.

Aktuálně se Veronika chystá na světovou soutěž krásy Miss Intercontinental do Německa, kde bude reprezentovat Českou republiku… „Veroniko… držíme pěsti :-)

Proč jsi se přihlásila na Miss Face? „Bojovat! Ale hlavně Miss Face je velice prestižní soutěž a jsem moc ráda, že jsem toho všeho mohla být součástí“.

Jaký je Tvůj největší úspěch v modelingu? „Focení na Floridě konkrétně Miami a Key West.“

Co je Tvá životní výhra? „Pro mě je životní výhra má rodina, láska a životní štěstí“

Článek: Taťána Makarenko v top 20 nejkrásnějších dívek světa na Miss Grand International v Thajsku