S prsama se letos roztrhl pytel aneb Krásná Budková chce být ještě krásnější!

Tereza Budková II
FacebookGoogle+Další

Je štíhlá, krásná, byla vicemiss, ale se svým zevnějškem stejně není úplně spokojená. Leckdo si může říct, že je to rouhání, ale pocit krásy je subjektivní věc a kdo zná ženy, ví, že bruneta chce být blondýnou, dlouhovláska chce krátké vlasy, štíhlá chce přibrat, baculatá chce zhubnout, no a Tereza Budková chce větší prsa. Naštěstí pro všechna tato přání existuje řešení, a to i v případě Terezy, která se na konci podzimu chystá navštívit kliniku plastické chirurgie Esthé.

„O tom že si nechám zvětšit prsa, jsem snila snad vždycky. Ale hlavní důvod, který mě k tomu vedl, je má práce. Mám mnoho zakázek, které se týkají spodního prádla a plavek. Často musím tyto nabídky odmítat, protože se svým současným hrudníkem nemohu spodní prádlo a plavky předvádět,“stěžovala si Tereza Budková.


Teď ji čeká první krok, kterým je konzultace s MUDr. Karlem Urbanem z kliniky Esthé. Společně proberou velikost i tvar implantátu, který si Tereza představuje a zároveň, který k ní bude nejvíce sedět. Už teď ale Tereza ví, že nechce radikální změnu. „Ráda bych měla prsa plná, ale velikostně úměrná mému tělu. Ohledně velikosti a tvaru si sice nechám ráda poradit, ale nejdůležitější pro mě je, aby prsa vypadala přirozeně,“ řekla s rozmyslem Tereza.

Kliniku Esthé si prý vybrala hlavně kvůli pozitivním ohlasům a recenzím svých kamarádek a kolegyň. „Viděla jsem několik výsledků práce MUDr. Karla Urbana a vlastně na základě toho jsem se rozhodla. Jsem přesvědčená, že klinika Esthé patří ke špičce v tomto oboru u nás a plně jim důvěřuji,“ a natěšeně přemýšlela, jaké to bude, až pozná výsledek práce MUDr. Urbana na vlastní kůži.

Článek: Koncert profesora Petrova byl ohrožen! Těžká havárie.

 

Tereza Budková

Tereza Budková

MUDr Karel Urban, Esthé

MUDr Karel Urban, Esthé

MUDr Karel Urban, Esthé

MUDr Karel Urban, Esthé

Tereza Budková portrét

Tereza Budková portrét

www.esthe-plastika.cz

Foto: Esthé + archiv T. Budkové

Zdroj: Orca s.r.o.

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2

Nejčtenější články