Rozhovor s dívkou týdne Kristýnou Oulíkovou, která pije vše co teče :-)

Kristýna Oulíková
FacebookGoogle+Další

1) Co ráda děláš ve volném čase?

Odpověď: Svého volného času díky studiu moc nemám, ale když mám chvilku, ráda sportuji, hlavně hraji tenis, kterému se věnuji již od malička :-) Dalším velkým koníčkem je hudba, můj pes, se kterým ráda chodím na dlouhé procházky a bez pochyb přátelé a rodina, kterým se snažím maximálně věnovat, protože toho volného času vážně moc nemám. Snažím se každou minutu vychutnat a užít naplno :-)

2) Kde se vidíš za 5 – 10 let?

Odpověď: Ráda bych měla zdravou, šťastnou rodinu a milujícího manžela. Vysněné zaměstnání na neonatologickém oddělení. Pokud by se poštěstilo i malý baráček za městem, kde by na zahradě pobíhaly děti. Prostě takovou tu idylku „amerického štěstí“ :-)

3) Co je pro tebe ideální muž?

Odpověď: Ideální muž prý neexistuje 😀 ale kdo je ideální? Nikdo. Pro mě ideální muž je ten, o kterého se můžu opřít v těžké chvíli, který mě miluje takovou jaká sem (protože občas je to se mnou vážně docela těžké 😀 a hlavně by mě měl umět rozesmát a udělat šťastnou. A těžké životní situace umět na rovinu řešit a být pro mě životním partnerem, láskou, ale hlavně kamarádem do nepohody :-)

4) Jaké máš oblíbené jídlo a pití?

Odpověď: Jídlo miluji, především asi středomořskou kuchyni. Nedám dopustit na těstoviny snad na každý způsob :-) Pití? Všechno co teče, v tomhle směru nejsem náročná 😀

5) Dovolená snů, jak si ji představuješ?

Odpověď: Říká se, že nezáleží na místě, ale na tom, s kým tu dovolenou trávíme, to především. Pokud bych si měla vybrat, upřednostňuji teplo, takže určitě někde u moře s někým koho miluji. Určitě by to nemělo být jenom lenošení u moře, ale i aktivní relax při sportu. To by byla dovolená snů :-)

6) Prozraď na sebe něco, co nikdo ještě neví :-)

Odpověď: Pokud je něco, co o mně nikdo neví, tak to určitě prozrazovat nebudu. Když jednou tajemství, tak napořád :-) A když se potřebuji s něčím svěřit, tak jen mé nejlepší kamarádce, u které vím, že je to, jak v hrobě 😀

Kristýna Oulíková

Kristýna Oulíková

Kristýna Oulíková

Kristýna Oulíková

Kristýna Oulíková

Kristýna Oulíková

Kristýna Oulíková

foto: www.miravodicka.cz, Kristýna Oulíková

Článek: Rozhovor s dívkou týdne Nikolou Dotkovou, která tvrdí, že ideální chlap neexistuje

Staňte se dívkou / mužem týdne portálu Bulvar24.cz, stačí poslat své foto na: redakce (and) bulvar24.cz

Foto: archiv Kristýna Oulíková

Redakce Bulvar24.cz

Nejčtenější články