První oficiální fotky finalistek soutěže Česká Miss 2016 nafotil Lukáš Dvořák

miss tit
FacebookGoogle+Další

Dvanáctý ročník soutěže Česká Miss odstartovalo sedm po sobě jdoucích castingů. Castingy začaly 9. listopadu a již 15. listopadu byly vybrány všechny dívky, které postoupily do semifinále. Ve Wellness hotelu Vista se nakonec v boji o korunku utkalo 45 dívek z celé České republiky, přičemž  pouze deset z nich se mohlo stát finalistkami soutěže. V neděli 6. prosince finálovou desítku čekalo první oficiální beauty focení, tentokrát pod taktovou uznávaného fotografa Lukáše Dvořáka. 

Deset finalistek soutěže Česká Miss mělo o druhém adventním víkendu opravdu napilno. V sobotu absolvovaly semifinále a hned v neděli 6. 12. je čekalo první oficiální beauty focení, které měl na starosti fotograf Lukáš Dvořák. Dlouhé roky působil ve světovém centru módy – italském Miláně. Každý rok reprezentuje Českou republiku na festivalu módní fotografie v Cannes. Publikuje v řadě magazínů, jeho fotky se objevily v prestižních titulech, jako je Harper’s Bazaar, Vanity Fair, Marie Claire a další. Umělecké fotografie Lukáše má ve svém portfoliu 47 galerií v mnoha zemích světa. „Tento ročník soutěže je velmi zajímavý. Bude těžké vybrat vítězku, protože všechny dívky jsou krásné nejen navenek, ale i uvnitř. Pokusím se o fotografie, které právě tuto výjimečnost zachytí,“ popisuje fotograf Lukáš Dvořák. 

Sobotní semifinále mělo čyři kola. Nejprve se dívky předvedly v džínách a tričku. Poté následovala oblíbená promenáda v plavkách. Anglický jazyk je v dnešní době nutností, proto přímo v plavkách prověřil jazykovou zdatnost semifinalistek moderátor finálového večera Libor Bouček. Po druhém kole porota vybrala dvacet postupujících dívek, které čekala ještě dvě kola. Volná disciplína odhalila přednosti a dovednosti všech soutěžících. Nechyběl tanec, divadelní scénka nebo jumping. V posledním kole dívky čekal rozhovor s moderátorem semifinále Pavlem Cejnarem. V podvečer 5. 12. bylo jasno. Těchto deset dívek postupuje do finále soutěže Česká Miss 2016: 


–       Bezděková Andrea, 20 let, studuje Fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, obor management sportu. Narodila se a bydlí v Náchodě.

–       Dušková Lucie, 19 let, studuje Fakultu humanitních studií Univerzity Karlovy. Narodila se a bydlí v Plzni.

–       Hávová Michaela, 21 let, studuje Vysokou školu obchodní, obor cestovní ruch. Narodila se a bydlí v Praze.

–       Kubíčková Kristýna, 18 let, studuje obor podnikání. Narodila se v a bydlí v Ostravě.

–       Kotková Natálie, 21 let, studuje Vysokou školu finanční a správní, obor marketingová komunikace. Narodila se v Ústí nad Labem, bydlí v Praze.

–       Košťálová Dominika, 22 let, studuje Jihočeskou univerzitu, obor fyzioterapie. Narodila se a bydlí v Českých Budějovicích.

–       Kováříková Nikola, 22 let, studuje Právnickou fakultu Univerzity Palackého. Narodila se ve Zlíně, bydlí v Napajedlech.

–       Neumanová Vendula, 23 let, studuje Jihočeskou univerzitu, obor teritoriální studia. Narodila se v Českém Krumlově, bydlí ve Velešíně.

–       Rezková Adéla, 21 let, studuje Masarykovu univerzitu, obor speciální pedagogika. Narodila se a bydlí v Uherském Hradišti.

–       Zdvořilá Šárka, 19 let, brigádně pracuje v oboru hotelnictví. Narodila se v Broumově, bydlí v Orlová – Lutyně.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku.

Fotogalerie:

Rezková Adéla - Česká Miss 2016

Rezková Adéla – Česká Miss 2016

Neumanová Vendula - Česká Miss 2016

Neumanová Vendula – Česká Miss 2016

Zdvořilá Šárka - Česká Miss 2016

Zdvořilá Šárka – Česká Miss 2016

Kováříková Nikola - Česká Miss 2016

Kováříková Nikola – Česká Miss 2016

Kotková Natálie - Česká Miss 2016

Kotková Natálie – Česká Miss 2016

Hávová Michaela - Česká Miss 2016

Hávová Michaela – Česká Miss 2016

Dušková Lucie - Česká Miss 2016

Dušková Lucie – Česká Miss 2016

Kubíčková Kristýna - Česká Miss 2016

Kubíčková Kristýna – Česká Miss 2016

Košťálová Dominika - Česká Miss 2016

Košťálová Dominika – Česká Miss 2016

Bezděková Andrea - Česká Miss 2016

Bezděková Andrea – Česká Miss 2016

foto: Lukáš Dvořák

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:

Nejčtenější články