Příští rok se budeme s Terezou Čihákovou bát… její horor už má své první řádky

10440671_794712150567024_4207668259518402425_n
FacebookGoogle+Další

Vánoce a Nový rok jsou pro většinu lidí svátky klidu, odpočinku, hodnocení starého roku a plánování roku nového. Jak Vánoce trávila naše krásná spisovatelka Tereza Čiháková a co nám prozradila o své nové knížce?

Jak jsi prožila Terezko letošní Vánoce?… „Letošní vánoce se nesly v duchu velkých příprav a tak zabraly většinu volného, ale i pracovního času. Vzala jsem si nelehký úkol, a jako naprostý amatér se pustila do stavby velkého modelu železnice pro syna :-)… jak se to Tereze povedlo, můžete vidět ve fotogalerii. 

A co chystáš do nového roku?… „Od prvních lednových dnů se vracím v plném nasazení do pracovního režimu. Kromě posledních úprav své knihy MRCHY? před tiskem, mě čeká příprava dvou křtů. Oboje plánujeme uskutečnit začátkem května. Určitě se ale také velice těším na březnovou akci, jejíž jsem tváří a pomocnou rukou. Na této akci spolupracuji s organizátorem Lubošem Rytychem, jehož znám z charitativní akce v Jihlavě, které jsem se účastnila začátkem roku, její výtěžek šel na oddělení Jihlavské onkologie.“ 


Nyní pracujeme na větší sbírce pro nemocného chlapečka, která se bude konat v Plzni. Program je opravdu velice zajímavý. Složili jsme hokejový tým z bývalých hráčů NHL a známých českých osobností a vyzvali HC Olymp na přátelské utkání. Celá sbírka bude doprovázena zábavným programem, moderátorské žezlo po mně převzal kamarád Martin Zach, jehož příslib účasti nás velice potěšil. Bude s tím dozajista ještě hodně práce, ale důležité je, že výsledek pomůže potřebným a to opravdu těší“… prozradila nám spisovatelka své plány na příští rok. 

Vrabci na drátě si špitají, že chystáš novou knihu… co je na tom pravdy?... „Aby „nevychladl“ psací stroj, udělala jsem menší anketu na svém FB profilu a zeptala se příznivců, jakou knihu by rádi četli. Drtivá většina odhlasovala žánr Horor. Přijala jsem tedy výzvu a inspirovala se událostmi z roku 1959 na Hoře Mrtvých. Příští kniha se tedy ponese v duchu psychologického dramatu a nese název Sněžní muži existují. Jelikož je mi tento žánr blízký (patřím mezi obdivovatele Stephena Kinga), pak si myslím, že psaní pro mě bude nejen relaxem, jako tomu bylo u předešlých knih.“

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku.

Fotogalerie:

foto: archiv Tereza Čiháková

foto: archiv Tereza Čiháková

foto: archiv Tereza Čiháková

foto: archiv Tereza Čiháková

foto: www.fotozatec.cz - Antonín Svoboda

foto: www.fotozatec.cz – Antonín Svoboda

foto: archiv Tereza Čiháková

foto: archiv Tereza Čiháková

foto: archiv Tereza Čiháková

foto: archiv Tereza Čiháková

Profilové foto: archiv Tereza Čiháková

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:

Nejčtenější články