Přijďte se stát na chvíli dyzajnérem do kreativní zóny jarního Dyzajn marketu!

4_foto_Tomáš_Polák
FacebookGoogle+Další

Jarní Dyzajn market si pro své návštěvníky opět připravil kreativní zónu, tentokrát nejen pro děti, plnou zajímavých workshopů a tvůrčích dílen. “Program kreativní zóny jsme tentokrát sestavili převážně ze samotných tvůrců, kteří se Dyzajn marketu účastní. Dyzajn market je o kreativitě a originalitě, a to stejné chceme, aby mohl návštěvník zažít i na vlastní kůži a odnést si tak zážitek nebo výrobek, který vlastnoručně vyrobil”, vysvětluje Markéta Šindlová, dramaturg kreativní zóny Dyzajn marketu. 

V  sobotu 19.3. se v kreativní zóně uskuteční workshop se značkou SRNA s recyklovanými lahvemi. Návštěvníci si vyrobí například zajímavou vázu, mísu nebo skleničku na pití. Dostanou skvělou příležitost pracovat se sklem, být kreativní a vdechnout starým věcem určeným k vyhození nový příběh. Během workshopu s Kalografií si děti budou malovat blátem na obličej. Ponrepo si připravilo oblíbenou animační dílnu, kde si děti i jejich rodiče vytvoří krátký film. S účastnící se značkou Krasohledy si návštěvníci vyrobí svůj originální a unikátní krasohled.

V neděli 20.3. se rodiče a děti mohou těšit na workshop s jazykovou školou Keytone, Unlimited design a Papírnou. Společně s Cyrilem Dunděrou si složíte i vlastní tašku nebo batoh: “Na workshopu „paper bag“ ukáži, jak taška funguje, jak se dá poskládat do různých tvarů a jak se dá znovu přeskládat. Taška je z papíru, takže se na ní lehce kreslí, píše i čmárá. Workshop paper bag je určen všem těm, co mají bujnou fantazii a těm kteří ještě svojí papírovou tašku nemají”, říká Cyril Dunděra.


 V rámci doprovodného kulturního programu se návštěvníci mohou těšit na představení pro děti i dospělé divadelních spolků Buchty a loutky a Kaká. V sobotu mimo jiné vystoupí i Tanita Yankova a Michael Lužný. Písně známých autorů v nevšedním podání s minimalistickými prvky kytary, zpěvu, zvonkohry a tamburíny. V neděli Piazzetu rozehraje a roztančí kapela Olats Otesoc v čele s herečkou, blogerkou a vítězkou StarDance Maruškou Doležalovou. 

Dyzajn market Jaro se uskuteční na piazzetě Národního Divadla o víkendu 19. – 20. března 2016 od 10:00 do 19:00.  Akce je zdarma, bezbariérová a dog-friendly

Program kreativní zóny nejen pro děti Dyzajn marketu Jaro

19.3. sobota

10:00    13:00    SRNA – dílna z recyklovaných skleněných láhví

13:00    14:00    Hodina Kalografie – malování blátem na obličej

14:00    16:00    Ponrepo dětem – animační dílna

16:00    18:00    Krasohledy – vytvoř si svůj krasohled                       

20.3. neděle

10:00    13:00    Workshop s jazykovou školou Keytone

13:00    14:00    Unlimited design – tvoření z kartonu

14:00    16:00    Cyril Dunděra – paper bag

16:00    18:00    Papírna – překvapení z papíru

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Fotogalerie:

foto: Tomáš Polák

foto: Tomáš Polák

foto: Tomáš Polák

foto: Tomáš Polák

foto: Tomáš Polák

foto: Tomáš Polák

foto: Tomáš Polák

foto: Tomáš Polák

Profilové foto: Tomáš Polák

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:

Nejčtenější články