Noviny Metropol: Deset let vám přinášíme radost

Jiří a Žaneta
FacebookGoogle+Další

Vydavatelská skupina Metropol je úspěšná nejen na mediálním poli, ale také v realizaci řady akcí v mnoha oblastech. Jsou to projekty jako je Top Model Of The Year, prestižní modelingová soutěž, Miss Czech Press, pořádaná dceřinou společností Fashion Models nebo populární Osobnost roku či Juniorský sportovec roku. Portfolio těchto akcí se navíc každý rok rozšiřuje. 

Metropol každoročně připravuje rovněž novinky v oblasti kultury, ale také podporuje motorismus, kdy poslední akcí byl Czech Truck Prix na Autodromu Most. Aktuálním projektem tohoto léta je další ročník Miss Czech Press v pražském klubu Lávka. V porotě zde zasednou významné osobnosti nejen českého módního průmyslu a modelingu, jako jsou například Jozef Oklamčák, prezident Miss Slovensko, ředitel České Miss Petr Kozáček, módní návrháři Olga Rusakova či Ghalal Giani, ale také významní obchodní partneři jako jsou šéfredaktoři prestižních tiskových titulů, přední fotografové.


Zkušenosti na realizaci těchto projektů jsme sbírali nejen po České republice, ale i na předních světových soutěžích, jako byla před měsícem Miss Jalta na Krymu, kde byl ředitel Metropolu Ing. Jiří Morštadt čestným porotcem této soutěže krásy.

Fashion Models je významná agentura, která pořádá módní přehlídky a je v ní registrováno více než 800 modelek. Její promo team zastupuje vydavatelství Metropolu na řadě významných kulturních, sportovních i společenských akcích.

Mezi velmi úspěšné akce skupiny Metropol patří kromě projektu METROPOL pomáhá (podpora dětských domovů, domovů pro seniory, handicapovaných spoluobčanů či útulků pro opuštěná zvířata) i Kulatý stůl Metropolu s osobnostmi veřejného či sportovního života, stejně jako horká letošní novinka natáčení TV pořadu Třetí poločas v pivovaru Monopol, prezentovaného na sociálních sítích i webu Český Metropol, a také projekt Network Communications.

Vydavatelství Metropol letos slaví deset let činnosti a je zřejmé, že tyto noviny s příjemným a laskavým obsahem zaplnily volné místo na českém mediálním trhu. Nespornou výhodou skupiny Metropol je možnost bezplatné prezentace jejích projektů na zpravodajských portálech, sociálních sítích i v novinách. Za rok je přečte více než 1 milion čtenářů. Je to moderní novinový projekt, který podporuje kulturní, sportovní i společenské dění nejen v Praze, ale také v dalších regionech České republiky.

Jiřího Morštadta do světa módy přivedl hned po studiích na Vysoké škole textilní a strojní zrod prvních projektů v této oblasti jako byl například Mladý módní tvůrce. Z toho projektu vzešlo hned několik významných českých módních návrhářů.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Casting Miss Czech Press 2015

Casting Miss Czech Press 2015

Casting Miss Czech Press 2014

Casting Miss Czech Press 2014

Vyhlašování Miss Czech Press 2015

Vyhlašování Miss Czech Press 2015

Vítězky Top Model of the Year

Vítězky Top Model of the Year

Top Model of the Year - vítězka Tereza Hudáková

Top Model of the Year – vítězka Tereza Hudáková

Top Model of the Year - plavky

Top Model of the Year – plavky

Simona Borzíková Miss Czech Press 2015

Simona Borzíková Miss Czech Press 2015

Press Girls - Trucky

Press Girls – Trucky

Jiří Morštadt

Jiří Morštadt

Miss Jalta

Miss Jalta

Miss Jalta

Miss Jalta


 


Miss Czech Press 2014 - Veronika Dejová

Miss Czech Press 2014 – Veronika Dejová

Miss Czech Press 2014

Miss Czech Press 2014

Metropol - Ing. Jiří Morštadt

Metropol – Ing. Jiří Morštadt

Metropol Press Girls

Metropol Press Girls

Jiří a Žaneta

Jiří a Žaneta

Finalistky Miss Czech Press 2016

Finalistky Miss Czech Press 2016

Casting Miss Czech Press 2016

Casting Miss Czech Press 2016


 


Profilové foto: Jiří a Žaneta

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show „Horké křeslo Lindy Bernátové“

Linda

Nejčtenější články