Nejenom, že dobře vypadá, ale také ráda pomáhá druhým… Natálie Ordoš z Olomouce

Lukáš Navara
FacebookGoogle+Další

Nejenom v Praze a velkých městech se pořádají dobročinné akce a přehlídky. Také v Olomouci se pravidelně konají dobročinné módní přehlídky s cílem pomoci druhým pod vedením Natálie Ordoš. Zeptali jsme se jí, co ji vede k pořádání takových akcí?

„Úplně prvotní myšlenka zrealizovat tuto akci byla jednou večer u vínka… Jedna z nejlepších přítelkyň mojí mamky má dceru, která trpí velice vážným onemocněním a to cystickou fibrózou. Náklady na tuto léčbu jsou náročné a to především finančně, proto se začala realizovat tato módní show s charitativním účelem. Malá Nelinka na první akci kromě finančního honoráře dostala i voucher na kurz kreslení MADAMI. Obrázky, které nakreslila a na této akci prodávaly a z toho se zase vybrala další značná část peněz na její léčbu.

část týmu společně s Natálií

část týmu společně s Natálií

Tento pátek to byla již druhá akce, na které se sešlo ještě dvojnásobek lidí, jako poprvé.  Opravdu mě těší, že v našem okolí je tolik lidí, co si najdou ten čas a prostor podpořit naši dobrou věc, od sponzorů, kterých nebylo málo, modelek, které se dobrovolně vzdaly honoráře a všech našich přátel. Největší dík patří mojí mamce, bez které by tato akce vůbec nebyla.“

Akce se konala v nově zrekonstruované sokolovně ve Slatinicích a celý večer provázel výborný moderátor Roman Pachta. Přehlídku zahájily děti v zimní kolekci, mezi vstupy byl příjemný program, jako například vystoupení dětí ze skupiny JUST US. Předvedla se podzimní kolekce na běžné nošení, večírkové outfity až po společenské šaty, které navrhla  sama Natálie a její mamka zpracovala (výborná spolupráce :-)

malá Nelinka Berková

malá Nelinka Berková

„Byla to 2. módní show a tím určitě nekončíme, už teď se těším na další takový večer, protože toto jsou chvíle, kdy se mi strašně dobře usíná, protože to vědomí, že děláte něco, co někomu tak strašně pomůže nenahradí vůbec nic“… prozradila nám ještě na závěr Natálie.

Pro Natálii to není první dobročinná akce a díky její mamce (jak sama říká, která je pro ni obrovským vzorem) se takové akce realizují.. „Bez ní bychom to nikdy nedali dohromady a všichni se nesešli“ .

Holky Ordošky tvoří silnou dvojici...

Holky Ordošky tvoří silnou dvojici…

Natálie Ordoš

Natálie Ordoš

Natálie Ordoš

Natálie Ordoš

Natálie Ordoš

Natálie Ordoš

Výtěžek z první akce..

Výtěžek z první akce..

Foto: Ivo Hercik

Foto: Ivo Hercik

Profilové foto: Lukáš Navara

Foto: archiv Natálie Ordoš

Redakce Bulvar24.cz

 

Nejčtenější články