Natálie Kotková nechala přítele Petra Lexu doma a strávila týden s finalistkami České Miss ve Vysokých Tatrách

Kotkova, Svantnerova, Fajksova - Lomnicky stit
FacebookGoogle+Další

Česká Miss World 2016 a Blogerka roku 2016 Natálie Kotková randí už od podzimu se zpěvákem Petrem Lexou ze skupiny Slza.

Na týden ho však opustila a vyrazila do Vysokých Tater na soustředění České Miss 2017. Jako nejúspěšnější bloggerka roku 2016 radila finalistkám České Miss v rámci online komunikace a prezentace i umožnila svým fanouškům na sociálních sítích, aby se dívek cokoliv zeptali. Kotkovou sleduje na Instagramu, Facebooku a You Tube celkem přes dvě stě tisíc fanoušků a ti měli možnost napřímo s finalistkami komunikovat.


V Tatrách jsem letos už podruhé a jsem z nich tak nadšená, že se určitě brzy vrátím! Dá se tam jezdit jak v zimě, tak v létě, takže je to ideální místo. V zimě jsem tam byla na snowboardu, nyní s Českou Miss. V okolí Hotelu Lomnica jsem byla poprvé, ale už jsem tam plánovala jet dřív. I když jsme se věnovali hlavně povinnostem v souvislosti s Miss, podívali jsme se i na vyhlášená místa ve Vysokých Tatrách. Nejvíc mě uchvátil Lomnický štít. Byli jsme úplně nad mraky a celkově mi to tam doslova vzalo dech,” hodnotí svůj pobyt v Tatrách a vyjížďku na Lomnický štít Česká Miss World 2016, kam vyrazila spolu s Českou Miss 2015 Nikol Švantnerovou, Miss Earth 2012 Terezou Fajksovou nebo moderátorem Petrem Říbalem.

A jak pracovala Kotková s adeptkami na titul nejkrásnější Češky?Finalistky měly kromě focení mnoho vzdělávacích workshopů. I já jsem si v týdnu udělala s finalistkami takový workshop, kde jsem holkám dala volnou ruku a ptaly se mě na cokoliv, co je napadlo. Ať už se to týkalo mých zkušeností s Miss, vhodného chování, mých tipů na sociální média, na bulvár, organizaci času – prostě cokoliv. Už jsem se s nimi trochu poznala, tak to bylo příjemné setkání. Chci, ať si soutěž v tom nasazení užívají a nestresují se. Udělala jsem s nimi i živý přenos na můj Instagram, kde se jich lidi ptali na otázky. To proto, aby je i oni poznali z jiné stránky a uznali, že jsou to fajn holky,” ohodnotila soutěžící Natálie.

Ta se musela na týden rozloučit se svým přítelem, oblíbeným zpěvákem skupiny Slza. Ten však nezahálel a pracoval na nové písničce. „S přítelem jsem se na týden sice rozloučila, ale byli jsme v kontaktu, jak to šlo. Vše jsem s ním sdílela a průběžně ho zahlcovala fotkami. Měl koncerty a hlavně Slza pracuje na nové písničce, tak si ji stále pozpěvuje a možná bylo i dobře, že jsem odjela. Mohl se plně soustředit jen na kapelu a já zase na své povinnosti.“

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Kotkova, Snatnerova, Fajksova, Ceresnakova

Kotkova, Snatnerova, Fajksova, Ceresnakova

Lomnicky Stit

Lomnicky Stit

Selfie, Petr Ribal, tym Ceske Miss

Selfie, Petr Ribal, tym Ceske Miss

Svantnerova, Fajksova, Lomnicky Stit

Svantnerova, Fajksova, Lomnicky Stit

Workshop finalistky České Miss 2017

Workshop finalistky České Miss 2017

Workshop pro finalistky České Miss s N.Kotkovou

Workshop pro finalistky České Miss s N.Kotkovou

Workshop s Natálií Kotkovou

Workshop s Natálií Kotkovou

Workshop, hotel Lomnica, Ceska Miss

Workshop, hotel Lomnica, Ceska Miss


 


foto: Miss Events / David Váňa

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show „Horké křeslo Lindy Bernátové“Linda

Nejčtenější články