Na Štědrý den budou samy! Neuvěříte, které krásky budou slavit bez partnera!

Monika Leová
FacebookGoogle+Další

Jsou krásné a šťastně zadané. Přesto budou Vánoce trávit bez partnerů. Jak je to možné? Rodina je prostě na prvním místě!

Jeden z nejsledovanějších párů českého showbusinessu je v tuto chvíli rozhodně moderátorka Kristina Kloubková a tanečník Václav Kuneš. Pár se prý otevřeně baví o budoucnosti, proto se nabízí spekulace, zda Kristinu pod stromečkem nebude čekat zásnubní prsten. Moderátorka tuto možnost vyvrací s jednoduchým vysvětlením: „Vašek pojede na Vánoce za dcerou do Japonska. Jsem za ně oba moc šťastná, protože věřím, že děti by je měly, pokud možno, slavit s rodiči. Já také uvažuji o tom, že bychom byly s Jasmínkou s mými rodiči. A kdyby to nedopadlo, vystačíme si ve dvou samy.“Ostatně, blonďatá moderátorka si stejně na velké dary nepotrpí a její dopis pro Ježíška je letos velmi skromný. „Kupodivu si teď píšu o věci, které jsem jako dítě nesnášela. Potěší mě čokoláda, dobrá kniha nebo třeba boty, které jsem si teď vyhlédla v obchodě Salamander,“ podělila se o svá přání.

Štědrý večer odděleně v kruhu rodiny tráví i Monika Leová a její manžel Martin Košín. Moderátorka slaví se svou rodinou ve východních Čechách v hojném počtu. „U stolu nás je opravdu hodně. Dědeček, babička, mamka, její přítel, táta, jeho přítelkyně, brácha, sestra na Skype, protože žije v Austrálii, a já.“ Přestože na samotnou večeři spolu nejsou, neznamená to, že se pár nevidí vůbec. „Štědrý večer s manželem přijde asi až s dětmi. Zatím Martin jezdí k nám kolem 11. a děláme si druhé Vánoce u mě v pokojíčku.“

Je prý ale možnost, že letos bude vše úplně jinak. „Nebyli jsme na svatební cestě, takže si letos pohráváme s myšlenkou, že bychom vyrazili zpět na ‚místo činu‘, kde jsme se zasnoubili, za sestrou do Austrálie.“ A jaký dárek by krásnou Moniku potěšil? Vypadá to na velké tajemství! „To si nechám jen pro Ježíška,“ řekla moderátorka.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Kloubková, Kuneš

Kloubková, Kuneš

Kristina Kloubková a Michaela Maurerová

Kristina Kloubková a Michaela Maurerová

Kristina Kloubková

Kristina Kloubková

Monika Leová

Monika Leová

Monika Leová

Monika Leová

Monika Leová

Monika Leová

Foto: Salamander, archiv Kristiny Kloubkové

Redakce Bulvar24.cz

Linda-1024x317

Nejčtenější články