Monika Leová si nechala pustit žilou!

Monika Leová darovala krevní plazmu
FacebookGoogle+Další

Exotická kráska Monika Leová rozhodně neváhá pomoci druhým. Rozhodla se proto podpořit dobrou věc a darovat krevní plazmu. Doslova pustit žilou si nechala spolu se svým snoubencem Martinem. Finanční náhradu za darování plazmy navíc oba věnovali handicapovaným. Pomohli tak hned dvakrát.


„Plazmu daruji poprvé a je to úplně pohodová záležitost. Dárcovství ale beru jako určitou povinnost. Navíc je mi vzorem maminka, která darovala již padesátkrát. Krevní plazma může pomoci zachránit život druhým nebo vyléčit zákeřnou nemoc. Beru to tak, že každým odběrem dáváte někomu naději na život a že jednou budu potřebovat pomoc třeba i já,“ řekla Česká Miss Earth 2013 Monika, která se vypravila do nově otevřeného odběrového centra Plasma Place na pražském Andělu.

Monika má hodně blízko i k charitě, a tak se dobrovolně vzdala finanční náhrady, kterou každý dobrovolník v centru získává. Finanční náhrada putuje na konto Srdcerváčů, projektu Nadačního fondu pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením. Do Plasma Place doprovodila modelku i maminka a přítel Martin, se kterým chystá v blízké době svatbu. „Nejvíce starostí mám nyní se státnicemi na Vysoké škole ekonomické, na které se připravuji. Takže až bude učení za mnou, budu řešit svatbu,“ dodala Monika.

Spolu s ní se rozhodla Darovat dvakrát – tedy darovat krevní plazmu, a poté finanční náhradu ve prospěch projektu Srdcerváči, i řada známých sportovců, mimo jiné hokejisté HC Sparta Praha Jan Piskáček a Jaroslav Hlinka. Podporu projektu vyjádřil také mistr světa v rychlostní kanoistice a dvojnásobný olympijský medailista Josef Dostál. 

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Jaroslav Hlinka

Jaroslav Hlinka

Josef Dostál

Josef Dostál

Monika Leová darovala krevní plazmu

Monika Leová darovala krevní plazmu

Monika Leová darovala krevní plazmu

Monika Leová darovala krevní plazmu

Piskáček

Piskáček


 


foto: Plasmaplace.cz

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show „Horké křeslo Lindy Bernátové“Linda

Nejčtenější články