Moderátor Leoš Mareš vyvedl přítelkyni mezi piráty

Leoš Mareš a Monika Koblížková
FacebookGoogle+Další

Úspěšný český moderátor Leoš Mareš vyvedl svou přítelkyni Moniku Koblížkovou na kapitánskou párty na Náplavce. Že patří k nejlépe oblékaným celebritám u nás potvrdili svým sladěným outfitem. Svou vášeň pro módu se netají a společné nákupy si užívají. Leoš rozhodně nepatří k mužům, kteří neradi nakupují.

„Baví nás to, Monika se fashion věnuje i pracovně, rozumí tomu a společně si čas v obchodě umíme užít.“ říká Leoš Mareš, kterého jsme potkali na pirátské lodi Captain Morgan.

Jednu z posledních open air akcí si nenechala ujít ani čerstvě zamilovaná modelka Tereza Budková, která potvrdila svůj vztah s naším předním hokejovým brankářem Ondřejem Pavelcem. Do Winipegu se modelka podívá asi častěji. Do svého šatníku bude muset pořídit pěknou teplou výbavičku, jak sama říká, je zmrzlík a v Kanadě se moc neohřeje.


„S Ondrou jsme spolu.“ říká modelka. „Jsem šťastná.“ dodává s úsměvem na rtech.

Veronika Kašáková, jenž se naplno věnuje svému nadačnímu fondu pro dětské domovy, dorazila se svým přítelem. „Konečně máme trochu volněji. Měla jsem spoustu práce s focením kalendáře pro nadační fond a taky jsme si moc neužili léto, protože Milan byl nemocný. Tak si to teď vynahradíme. Během týdne dvou bychom rádi odletěli někam k moři. Ještě nevíme kam, ale oba se na dovolenou těšíme. Léto jsme si moc neužili.“ prozradila Veronika Kašáková.

Na pirátskou loď také zavítala modelka Dominika Mesarošová s přítelem nebo česká Cindy Crawford Zuzana Jandová. Na kapitánské párty vystoupil hudebník Xindl X a také skupina Jelen nebo třeba ATMO.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Veronika Kašáková

Veronika Kašáková

Tereza Budková

Tereza Budková

Leoš Mareš a Monika Koblížková

Leoš Mareš a Monika Koblížková

Dominka Mesarošová

Dominka Mesarošová


 


foto: Captain Morgan

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show „Horké křeslo Lindy Bernátové“

Linda

Nejčtenější články