Modelka Zuzana Soviarová rozjela svůj business v modelingu a tvrdě na sobě maká!

Jiří Matýsek
FacebookGoogle+Další

Modelka Zuzana Soviarová (24) pochází z Ostravy a modelingu se věnuje již od svých 12 let,  kdy navštěvovala modelingové kurzy v jedné místní agentuře, protože chtěla získat průpravu do soutěže Dívka roku.

Zuzana je velice akční mladá žena a její aktivity daleko přesahují „pouze“ práci modelky. V letošním roce se stala jednatelkou své vlastní modelingové agentury Victory Models s.r.o.

Co nám na sebe Zuzana prozradila? „Studuji prvním rokem navazující magisterské studium (prezenčně) na Ekonomické fakultě v Ostravě, obor Marketing a obchod. Agenturu jsem si založila 25.10.2011 jako fyzická osoba, od 29.2. jsem jednatelkou Victory Models s.r.o. První nápad na agenturu vznikl při focení v pivních lázních :-) , poté se vše začalo realizovat. Nyní dodávám hostesky/modelky/modely především v ČR, ale také v zahraničí, organizuji eventy na klíč, apod. Mým cílem je mít stále více spokojených klientů a stabilní tým krásných a pracovitých hostesek/modelek/modelů. A také se rozrůstat do Evropy. V tuto chvíli pracuji na nových webovkách agentury.“


Zuzana má však za sebou i úspěchy, jako modelka… „Byla jsem finalistkou soutěží Dívka roku, Miss Reneta, Miss Baník a NeckModel, kde jsem se stala vítězkou. Od té doby jsem od soutěžení upustila a začala se věnovat svému businessu, který mě stojí spoustu času. Za poslední rok jsem byla pracovně několikrát v Paříži, v Cannes, Monacu, několikrát v Ženevě, Milánu, Římě, Amsterdamu, Německu (Stutgart, Kolín, Frankfurt, Berlín, aj.).„… skromně o sobě prozrazuje modelka.

„Kvůli častým návštěvám Francie a Švýcarska jsem se rozhodla, že svoji znalost cizích jazyků (AJ, NJ, základy RJ) obohatím i o FJ, takže ve volném čase se ještě učím francouzštinu. Mým cílem je dokončit příští rok magisterské studium a pokračovat v dalším vzdělávání jako např. MBA. Ráda bych také procestovala nová místa. Zatím mě tento rok určitě čekají pracovní cesty do Paříže, Ženevy, Londýna a v lednu 2017 Dubaj.“… prozrazuje své plány Zuzka.

A jak se naše krásná a aktivní modelka udržuje fit? „Pokud mi zbude trochu času, tak strašně ráda běhám – pomáhá mi to vyčistit si hlavu od všech starostí a zkouším nové FIT zdravé recepty“.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: Roman Růžanský

foto: Roman Růžanský

foto: Roman Růžanský

foto: Roman Růžanský

foto: archiv Zuzana Soviarová

foto: archiv Zuzana Soviarová

foto: archiv Zuzana Soviarová

foto: archiv Zuzana Soviarová

foto: archiv Zuzana Soviarová

foto: archiv Zuzana Soviarová

foto: Jiří Matýsek

foto: Jiří Matýsek

foto: Věra Kalandrová

foto: Věra Kalandrová

foto: Věra Kalandrová

foto: Věra Kalandrová

Profilové foto: Jiří Matýsek

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:

Nejčtenější články