Miss Slovakia Lucia Birová po návratu ze soutěže Miss European Tourism & Bikini World Model

jay-malta-day-1-lucia-popay-2 (19)
FacebookGoogle+Další

Lucia Birová (24) Miss Slovakia pochází z Banské Bystřice a modelingu se věnuje již od 14 let. 

„Asi jako každé malé dívce se mi líbilo chodit po mole v nádherných šatech. A samozřejmě fotit. Velmi jsem tenkrát obdivovala modelku Naomi Campbell :-) … prozradila nám modelka.

Lucia se účastnila světové soutěže Miss European Tourism & Bikini World Model a jak sama prozradila „brousila jsem si zuby na titul World Bikini Model :-)

„Nejdřív jsem se bála a neměla jsem vůbec představu, jak to vše bude. Jaké budou dívky. Ale dopadlo to tak, že jsem odjížděla domů s pláčem, protože mi všichni moc budou chybět. Malta a také moje úžasné spolubydlící Ivka a Lenka :-) A také všechny ty zážitky, focení, slunce a moře… stále se vzpamatovávám z reality 😛 … Pamatuji si na jeden obraz z hotelu, kde bylo napsané „Salt Kisses“.


Lucia se může chlubit dokonalou postavou s výškou 176 cm a ještě dokonalejšími mírami 93-61-90. Díky nim nejenom, že získala titul Miss, ale také chodí prestižní přehlídky na Slovensku, např. poslední módní přehlídku šla pro módního návrháře Richarda Rozbora 😉 

A jak si Lucia udržuje takto sexy krásnou postavu? „Sexy 😀 :-D. Vždyť to už znáte, mnoho mnoho spánku, vody, zdravé výživy, pohybu a lásky :-) „. Možná v tom bude i hrát roli fakt, že Lucia ráda od malička sportuje a jak sama říká „Být fit a sexy pramení z vašeho vnitřního já, navenek jsem to, co mám v srdci 😛 „

Ve volném čase se Lucia věnuje tanci, divadlu, gymnastice, učí se cizím jazykům, anebo se projíždí na koni někde na louce v přírodě, nebo na motokáře na okruhu :-) A samozřejmě se věnuje svému miláčkovi… králíčkovi :-* „má taková ouška dolů, však víte :-) je pohádkový :-)

Fotogalerie:

foto: Ivana Jay Sojková

foto: Ivana Jay Sojková

foto: archiv Lucia Birová

foto: archiv Lucia Birová

jay-day-1-cafe-del-mar-lucia-birova (12)

foto: Ivana Jay Sojková

jay-malta-day-1-lucia-popay-2 (24)

foto: Ivana Jay Sojková

foto: LSZ PHOTOGRAPHY - www.lszphotography.com

foto: LSZ PHOTOGRAPHY – www.lszphotography.com

foto: LSZ PHOTOGRAPHY - www.lszphotography.com

foto: LSZ PHOTOGRAPHY – www.lszphotography.com

Profilové foto: Ivana Jay Sojková

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2

Nejčtenější články