Miss Chrámu chmele a piva vyhrála Kateřina Pastyříková

03
FacebookGoogle+Další

Milovníci piva zvolili 30. srpna Miss Chrámu chmele a piva v Žatci. Finále se zúčastnilo 8 krásných dívek a v porotě zasedla například slavná česká modelka Jana Doleželová a módní návrhářka Marta Musilová.

První disciplínou byla hned promenáda v plavkách, která se konala v sále hotelu Černý orel a věřte, že bylo na co koukat :-)

Další disciplíny byly správné česání chmele v Kněžicích, nebo správné točení piva. Následně si dívky užily fotografování na zámku Líčkově.

Finálový večer pak doprovázely disciplíny spojené s chmelem a pivem, samozřejmě nechyběl ani tradiční rozhovor s moderátorem, každá dívka si připravila program na volnou disciplínu, opět promenáda v plavkách a módní přehlídka večerních šatů od známé módní návrhářky z Olomouce Marty Musilové.

Její šaty oblékla také na finálový večer Miss České republiky pro rok 2004, Jana Doleželová, která se soutěže účastnila aktivně, jako porotkyně.

Miss Chrámu chmele a piva se stala Kateřina Pastyříková z Mostu, 1.vicemiss se stala Sabina Štaubertová ze Žatce a 2. vicemiss Kateřina Rabušicová z Kostic u Břeclavi.

03

Vítězky Miss Chrámu chmele a piva

01

Jana Doleželová a Marta Musilová

04

Jana Doleželová a Marta Musilová

02

Finalistky Miss Chrámu chmele a piva, Jana Doleželová, Marta Musilová

01

Jana Doleželová

02

Jana Doleželová

03

Jana Doleželová

04

Jana Doleželová

IMG_2079

Jana Doleželová a Marta Musilová a Antonín Svoboda

Foto: Zarecky.comMFashion a archiv Jana Doleželová

Redakce Bulvar24.cz

 

Nejčtenější články