Miss Caddy Lucie Vašínová prozradila, jak si udržet sexy postavu!

Inkognito photography Lukáš Lasák
FacebookGoogle+Další

Miss Caddy a modelka Lucie Vašínová (21) pochází z Brna a momentálně studuje v Praze ČVUT fakultu strojní. Jak se tato mladá dívka dostala k modelingu?

„Především se snažím věnovat fotomodelingu a s modelingem jsem začala poměrně nedávno. Vždy mě to lákalo a jednou jsem úplnou náhodou dostala šanci a od té doby mě to svým způsobem vtáhlo a baví mě to. Zkouším v tomhle směru najít uplatnění a další úspěchy“… prozradila své začátky Lucie.

Lucie se účastnila soutěže krásy Miss Caddy, na kterou ráda vzpomíná…„O soutěži jsem se dozvěděla od mých kamarádek, tak jsem se rozhodla, že to zkusím. A ono to vyšlo. Má příprava nebyla nějak zvláštní, ale když vím, že mě čeká nějaká důležitá událost, tak si lehce upravím režim. Soutěž mi přinesla spousty zážitků, nové přátelé a další zkušenosti do života“.

Naše modelka se může pochlubit i dalšími úspěchy ze soutěží krásy, jako je  první titul krásy Miss Seznamovák 2014, v roce 2015 absolvovala Miss Víno, kde získala titul Miss Sympatie… „titul Miss Sympatie byl pro mě velký úspěch, ale Miss Caddy si nejvíce cením“…. prozradila modelka.


„Za své úspěchy považuji už to, že jsem měla tu čest jít přehlídky a dělat různé projekty, co se týče fotomodelingu. Je těžké prorazit, každopádně si k tomu hledám cestu“… dodává Lucie.

A jak se Lucie staví k plastice a udržuje si jinak svoji dokonalou postavu s míry 86x66x90? „Plastickou operaci nemám a žádnou neplánuji, ani nechci. Dodržuji pravidelnou stravu, sportovní aktivity a nedílnou součástí je spánek“.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Fotogalerie:

foto: Inkognito photography Lukáš Lasák

foto: Inkognito photography Lukáš Lasák

foto: Zapózuj Si Tereza Pallová

foto: Zapózuj Si Tereza Pallová

Profilové foto: Inkognito photography Lukáš Lasák

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:

 

Nejčtenější články