Michal Szydlowski opět v akci, tentokrát vás naučí fotit

vivo_621-700x466
FacebookGoogle+Další
Michal Szydlowski, profesionální fotograf svolává všechny, kdo mají zájem se naučit fotit portréty a fashion fotografie…

1) Kde a kdy se workshop koná?

Odpověď: Workshop se koná v Ostravě v luxusním historickém prostředí od 25. do 26.07.2015.

2) Jaký je cíl workshopu?

Odpověď: Cílem workshopu je ukázat účastníkům, jak vzniká moje fotka od prázdné karty, až do jejího uveřejnění.

3) Jaké modelky či modelové tam budou?

Odpověď: Momentálně mohu říct akorát, že modelky budou 3 + 1 model. Modelky obecně míváme velmi zkušené a pohledné. Vybíráme je s Luckou s ohledem na mnoho faktorů, včetně zaměření fotek. Koncept na nadcházející workshop zatím stále připravujeme, takže v tuto chvíli zatím nemohu prozradit žádná jména.

4) Co mohou fotografové od workshopu čekat?

Odpověď: Co mohou očekávat? Jako vždy mohou očekávat perfektně a profesionálně připravený workshop se špičkovým obsazením a příjemnou organizací. Jako vždy mohu slíbit skvělou atmosféru, mnoho legrace a to, že si všichni (i já) odneseme nové parádní fotky.

5) Co je u vás nového? :-)

Odpověď: Nového u mne v tuto chvíli nic moc není, protože je sezóna svateb, do toho je třeba dokončit projekt Selfie, na který hledáme (asi jsme už i našli) garantku z řad českých celebrit. Práce je tedy dost. Když se k tomu přičte příprava na workshop, jsem rád, že jsem rád. :-)

6) Jakou techniku používáte a proč?

Odpověď: V tuto chvíli používám profesionální full frame od Canon spolu s profi skly, a také profesionální kompakt od Fuji. Proč? To je těžké. Vlastně ne. Je to jednoduché. Vyhovuje mi to. Tak by to měl mít každý.

7) Proč jste se stal profesionálním fotografem a co vás k tomu přivedlo?

Odpověď: Ani nevím proč. Vždy mě moc bavilo fotit, a když (možná právě proto) se mi mnozí smáli, že to nikdy nikam nedotáhnu, tím spíš jsem chtěl všem, včetně sebe, dokázat, že se pletou. Snad se to povedlo.

8) Jakou chybu začátečníci dělají nejčastěji?

Odpověď: Nejčastější chyba začátečníků (a to nejen ve fotografii) je značná absence sebekritiky a hlavně pokory. Bez alespoň špetky těchto vlastností se člověk v něčem stane dobrým jen stěží. Prostě je třeba nevěřit rodičům, že jste nejlepší a občas si vyslechnout i nějakou tu kritiku a něco si z ní odnést.

vivo_644-700x466

foto: Michal Szydlowski

vivo_674-700x466

foto: Michal Szydlowski

vivo_663-700x466

foto: Michal Szydlowski

vivo_662-700x466

foto: Michal Szydlowski

vivo_659-700x466

foto: Michal Szydlowski

Profilové foto: Michal SzydlowskiBulvar24.cz
Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2

Nejčtenější články