Michaela Orthová cestuje po celém světě a nejvíc se jí líbí v Japonsku

02
FacebookGoogle+Další

Michaela Orthová patří mezi naše přední modelky, ale nejen to, Michaela miluje cestování a nám se ji podařilo vyzpovídat, kde všude byla :-)

1) Kde jsi všude byla, a která cesta byla pro tebe ta nejdelší?

Odpověď: Vzhledem k tomu, že mám vystudovanou hotelovou školu s ekonomikou, tak jsem měla možnost už od 15 let vycestovat do světa, což byl záměr, proč jsem zvolila tohle studium. Cestování je pro mě největší vášní. Moje první výprava byla do Řecka. Přesněji na ostrov Chalkidiki, kde se mi moc líbilo, takže jsem rok poté navštívila i Rhodos. Byla jsem už v mnoha zemích víceméně po Evropě. Nejzajímavější země, které stojí za zmínku jsou Francie, Anglie, Irsko, Španělsko, Polsko, Bulharsko a mimo Evropu Japonsko a Vietnam. Nejdelší cestou pro mě bylo Japonsko, ale také nejkrásnějším místem, co jsem zatím viděla.

2) Máš nějaké oblíbené místo, kam se ráda vracíš?

Odpověď: Jsem napůl Asiatka, můj otec pochází z Vietnamu, a tak se nejraději vracím právě tam. Je to neuvěřitelně krásná země plná zajímavých míst a zvyku.

3) Jaká je podle tebe ideální dovolená?

Odpověď: Ideální dovolená… těžko si vybrat z tolika krásných míst. Nejspíš někde v teple s nejbližšími.

4) Kam se v nejbližší době chystáš?

Odpověď: Určitě se chystám do Irska. Dostala jsem nabídku opět do Japonska, ale momentálně netuším kam mě nohy zanesou. Jsem spontánní osoba. Dokáži se rozhodnout ze dne na den a už sedím v letadle :-)

5) Jaký je tvůj nejhorší zážitek z cestování?

Odpověď: Můj nejhorší zážitek byl, když jsem zmeškala letadlo kvůli silniční zácpě. Jinak nic strašného. Cestování se vůbec nemusíte obávat :-)

6) A pro změnu nejlepší zážitek? :-)

Odpověď: Naopak nejlepší byl, když jsem se úplnou náhodou dostala do nejexkluzivnějšího podniku ve Francii v Monacu přímo ke stolu se známými celebritami a připíjela si např s P. Diddym a Cassie .

7) Na co si mají dát čtenáři pozor, když se chystají na cesty?

Odpověď: Myslím si, že cestování se nemusí nikdo bát. Naopak užívejte si to, že máte možnost se podívat někam jinam a poznat svět.

8) Cestuješ raději sama nebo s partou kamarádů?

Odpověď: Nejraději cestuji sama. Nemusím mít obavy z pocitu ostatních a mohu se plně věnovat svým cílům. Každý chce většinou vidět něco jiného či odlišného, a tak je to pro mě mnohem lepší o samotě.

Kdo je Michaela Orthová?
Něco o mně… jmenuji se Michaela Orthová a.k.a Mishala Orth. Mezi mé koníčky patří modeling, tanec, avšak mou největší vášní je ZPĚV.

Zpěvu se věnuji už od malička, ale vzhledem k střídavému cestování jsem neměla čas se zpěvu plně věnovat. A také ještě bojuji s trémou.

Začala jsem spolupracovat s nahrávací společnosti Glowsticks, která působí také v Kanadě. Jejich umělcem je např. Ben Cristovao. Plánuji Youtube chanel. Budete mě moci najít pod pseudonymem Mishala Orth .

01

foto: Jiří Rašner

03

foto: Jiří Rašner

04

foto: archiv Michaela Orthová

05

foto: archiv Michaela Orthová

06

foto: archiv Michaela Orthová

07

foto: archiv Michaela Orthová

08

foto: archiv Michaela Orthová

09

foto: archiv Michaela Orthová

10

foto: archiv Michaela Orthová

11

foto: archiv Michaela Orthová

Profilové foto: Jiří Rašner

Redakce Bulvar24.cz

Nejčtenější články