Michaela Hávová na Miss Supranational září, prozradila, že je vášnivá fotbalistka a šance na úspěch nejsou malé

Michaela Hávová - černé šaty
FacebookGoogle+Další

Praha 1. prosince 2016 – Finalistka České Miss 2016 Michaela Hávová bude už brzy bojovat o titul v soutěži krásy Miss Supranational. Půvabná blondýnka zaujala v sousedním Polsku ještě před samotným finále, a to když prozradila, že je vášnivá fotbalistka. Nikdo to nečekal a tím na sebe strhla nemalou pozornost porotců.

Každá z nás si měla vybrat aktivitu, která ji charakterizuje. Fotbal mě baví a když jsem uvedla, že jsem vášnivá fotbalistka, neplánovaně jsem na sebe strhla veškerou pozornost,“ prozradila Míša, která současně přiznala, že jako mnoho ostatních dívek měla trochu strach z pohovoru s porotou. „Všechny dívky měly před porotci vysvětlit i důvod výběru národního kostýmu a národního daru v angličtině, měla jsem trochu obavy.“


Hávová, jejíž šance na úspěch nejsou malé, se svěřila, že si účast na světové soutěži opravdu užívá, a to i přesto, že na spánek moc času nezbývá. „Spíme tak pět hodin denně, protože program je bohatý a vyčerpávající. První dny jsme byly ve Varšavě, následně přejížděly autobusem do Tater a finálové přípravy vrcholí v Krakově. Holky jsou moc fajn a každý den, i když toho musíme zvládnout hodně, patří k jedinečným zkušenostem.“

Dívky mají za sebou mnoho aktivit a povinností včetně oficiálního focení a natáčení, prohlídky Varšavy i seznámení se s polskou kulturou, kdy měly možnost za doprovodu živé hudby ochutnat tradiční polská jídla jako bigos, žurek a pirohy, i několik dnů na Slovensku v Tatrách, kde se část příprav odehrávala. Pro některé soutěžící z exotických krajin to bylo poprvé, kdy zažily sníh a zimu.

Finále Miss Supranational se koná 2. prosince 2016 v Krakově a Michaela Hávová bude o titul bojovat ve zlatých šatech  od módní návrhářky Terezy Sabáčkové.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Dívky jsou dobrá parta na světové soutěži

Dívky jsou dobrá parta na světové soutěži

Dívky na Slovensku překvapil sníh

Dívky na Slovensku překvapil sníh

Michaela Hávová s Terezkou

Michaela Hávová s Terezkou

Michaela Hávová ve finálových šatech

Michaela Hávová ve finálových šatech

Michaela Hávová bere přípravu podstivě

Michaela Hávová bere přípravu podstivě

Michaela Hávová jako fotbalistka

Michaela Hávová jako fotbalistka


 


Profilové foto: Michaela Hávová – černé šaty

Zdroj fotografií ze světové soutěže : Archiv Michaely Hávové / Miss Events

Zdroj fotografií v showroomu Innex : Martin Šebesta / Miss Events / showroom INNEX

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show „Horké křeslo Lindy Bernátové“Linda

Nejčtenější články