Markéta Kráčalová má fotomodeling, jako koníček a ničeho se nebojí

Foto Jirka Pop
FacebookGoogle+Další

Olomouc a její okolí je rodištěm krásných dívek… není se čemu divit, mnoho slavných top modelek se narodilo na Moravě. Nám se povedlo najít krásnou dívku, Markétu Kráčalovou, která má fotomodeling, jako koníček, a která se ničeho nebojí :-)

1. Jak jsi se dostala k fotomodelingu a co tě na něm nejvíc baví?

Odpověď: Fotomodeling byl od mých 13 let jeden velký sen. Také spousta přátel mi říkalo, že se na fotomodeling hodím. Tak jsem nafotila své první portfolio, a potom už se nabídky na focení jen hrnuly. Na fotomodelingu mě baví výzvy, co vše zvládnu, adrenalin, pózování, a celkově se fotit. Také nikdy nevím, zda se fotky podaří, a když pak vidím výsledky, jsem nadšená. Někdy je to pěkná dřina.

2. Jaké téma focení máš nejraději… akty, promo, fashion…?

Dříve jsem raději fotila v ateliéru, ale teď mám raději venkovní focení s nějakým tématem. Třeba nedávno sem fotila v Prostějově v kovošrotu na zapáleném traktoru, a řeknu vám byla to fuška, mám se ještě co učit :) !

3. Máš nějaký sen co nebo s kým bys chtěla fotit? 

Odpověď: V tomhle směru žádný sen nemám, beru to jako koníček, neživím se tím, co má přijít se stane :)

4. Fotíš i umělecké akty… nestydíš se? Co na to říká tvé okolí a rodina?

Odpověď: Nedá se říct že fotím umělecké akty, momentálně mám první fotky, kde jsem celá nahá, ale ty fotky mají určité téma a hlavně nejsou vulgární. Například nedávno jsem měla focení v Brně s Jirkou Popem, kde jsem se fotila v plavkách i nahá v písku. Pak jsem si říkala, jestli fotky nebudou moc odvážné, ale když mi Jirka poslal fotku, byla jsem nadšená! Fotka krásná, elegantní a jsem moc spokojená. A rodina? Samozřejmě není nadšená, ale jak říkám, nefotím nic, co by bylo laciné a vulgární.

5. Prozraď nám, jak si udržuješ postavu?

Odpověď: Tuhle otázku mi pokládají lidé docela často, a vždy se ji zasměji. Mám totiž hrozně ráda jídlo a sladké, a taky si ho hodně dopřávám. Ale samozřejmě chodím cvičit, nejraději mám fitbox, plavání a jízdu na bruslích. Ale žádnou speciální dietu a stravu rozhodně nemám.

6. Vzkaz pro čtenáře Bulvar24.cz

Odpověď:  Mějte se a smějte se :) S úsměvem jde totiž všechno líp :)

Foto Jan Šimák

Foto Jan Šimák

Foto Jiří Rašner

Foto Jiří Rašner

fotograf Coyotak Picture

Foto Coyotak Picture

Foto: profilové foto: Jiří Pop, archiv Markéta Kráčalová

Redakce Bulvar24.cz

Nejčtenější články