Marek Stojánek vydává nový singl Frozen in Time

foto: archiv Marek Stojánek
FacebookGoogle+Další

Je tomu již deset let, co o sobě dal Marek Stojánek poprvé vědět, když se společně s dvěma svými přáteli exceloval v reality show X Factor. Ačkoliv to mohlo vypadat, že se na showbyznys vykašlal, on naopak na sobě v posledních letech pilně pracoval a nyní přichází s novým videoklipem ke svému hitu Frozen in Time. 

„Zmizel a nezmizel…celou tu dobu jsem pokračoval v show, jen ten byznys tomu chyběl, směje se Marek, který podle svých slov pokračoval v tom, co dělal před X Factorem. „Dělal jsem divadlo a samozřejmě jsem v této době také rozvíjel svoji další vášeň a tou je elektronická hudba, takže jsem hodně produkoval, ale je pravda že jsem na sebe příliš neupozorňoval,“ přiznává Marek s tím, že několik singlů vydal po různými názvy a pseudonymy. 


„Pravdou ale je, že například singly Peace of God a Don’t Run pod pseudonymem MAREK mi vzali do rádia Kiss Morava a druhý na pražské Dance Radio, což mě moc potěšilo! To bylo tuším někdy v roce 2011…2012. Poté jsem měl lehce mrtvé období a moje inspirace odešla do věčných lovišť. Tedy alespoň to tak vypadalo, ale naštěstí se inspirace z této dovolené vrátila a já opět začal tvořit. V roce 2016 jsem vydal písničku v češtině s názvem Bohatej, to bylo pod pseudonymem ME a byla to jen taková sranda. V roce 2017 a 2018 jsem již pod finálním uměleckým jménem MAREXT vydal 3 spíše nekomerční tracky a to „Secret Land“, „Move your body“ a „Remember“. No a jako poslední počin tu mám písničku „Frozen in Time“, kterou máte možnost nejen slyšet, ale také vidět, protože jsem k tomuto kousku natočil svůj první hudební klip,“ popsal Marek, kterého do své stáje chtěli v minulosti přetáhnout i Eva a Vašek. 

„Jako skupina „Za 5 Dvanáct“ jsme od Evy a Vaška dostali nabídku na spolupráci. Chtěli v tom období měnit směr a začít s písničkami ze 70.let. S Ondrou a Terkou jsme tedy jeli k nim domů, kde mají své studio a jeden den jsme na zkoušku nahrávali nějaké písničky. Bylo to příjemné setkání, ale když jsme se vraceli zpět do Prahy, všichni tři jsme z toho měli zvláštní pocit a usoudili jsme, že to pro nás není cesta kterou bychom chtěli jít. S neskutečnou nervozitou jsem tedy ještě ten večer zavolal Vaškovi, že nebudeme mít zájem dál,“ vzpomíná Marek Stojánek alias Marext na setkání s legendami dechovky. 

Při poslechu jeho nového hitu Frozen in Time je ale zřejmé, že sedmdesátá léta rozhodně nejsou jeho styl. To by doopravdy zamrzel v čase.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, MAREXT OfficialFotogalerie:

foto: archiv Marek Stojánek

foto: archiv Marek Stojánek

foto: archiv Marek Stojánek

foto: archiv Marek Stojánek

foto: archiv Marek Stojánek

foto: archiv Marek Stojánek

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show „Horké křeslo Lindy Bernátové“Linda

Nejčtenější články