Lela Ceterová, slovenská kráska odhaluje své tělo i duši

MICHAL RUSINA
FacebookGoogle+Další

Lela Ceterová je slovenská a česká playmate, modelka a fotomodelka, která získává ostruhy v oblasti modelingu již od 13. let. Můžete ji vidět v reklamách různých firem, na webových stránkách, ve videoklipech. Její největší zážitek je práce modelky a hostesky ve formuli jedna, kterou si Lela vyzkoušela v roce 2009.

Následně Lela podstoupila plastickou operaci, která ji otevřela další dveře v oblasti fotomodelingu. Jejím životním cílem je mít spokojenou rodinu, milujícího přítele a dobré mezilidské vztahy.

Aktuálně Lela studuje na vysoké škole 4. rokem. Avšak i po škole se chce věnovat modelingu a fotomodelingu naplno a následně by se chtěla zaměřit na práci s malými a předškolními dětmi, protože jsou naděje a budoucnost pro naše další generace, a proto je jejich rané stáří v rozvoji zásadní.

A co Lela ráda dělá ve volném čase? Má četné aktivity, které zahrnují zejména: cestování a poznávání různých zemí po celém světě, hudbu, protože ji nabíjí energií na celý den a dává ji chuť do života, pravidelné cvičení v kombinaci se zdravou stravou, saunování a plavání, které také aktivuje její tělo a duši … naučila se také sřílet v TCA academy… „Držať zbraň a strielať je silný pocit rešpektu a vzrušenia a to sa mi páči“ prozradila nám Lela.

V životě má Lela dva muže, kteří ji milují… svého přítele, kterého ráda rozmazluje a vaří mu dobré pochoutky :-) a pak čivavu Pariska, kterého nejvíc zbožňuje.

Lela Ceterová

Foto: Michal Rusina

Lela Ceterová

Foto: Michal Rusina

Lela Ceterová

Foto: Michal Rusina

Lela Ceterová

Foto: Michal Rusina

Lela Ceterová

Foto: David Gesko

Lela Ceterová

Foto: David Gesko

Lela Ceterová

Foto: David Gesko

Foto: profilové foto: Michal Rusina, ostatní David Gesko, Michal Rusina – archiv Lela Ceterová

Redakce Bulvar24.cz

Nejčtenější články