Lana Del Rey dnes vydává dlouho očekáváné nové album „Lust For Life“!

Lana Lust For Life
FacebookGoogle+Další

Populární americká zpěvačka Lana Del Rey je konečně zpět. Po úspěšných singlech Love a Lust For Life, kterými potěšila v první polovině tohoto roku, na trh konečně uvádí dlouho očekávanou albovou novinku Lust For Life.


Dvaatřicetiletá zpěvačka na sebe upozornila již svojí debutovou deskou „Born To Die z roku 2012, která přinesla hity „Video Games„Blue Jeans„Summertime Sadness nebo titulní „Born To Die. Zmiňovaného alba se po světě prodalo několik milionu kusů a Lanu katapultovalo mezi nejsledovanější nováčky. Svojí pevnou pozici na hudebním trhu Lana Del Rey potvrdila i následnými alby „Ultraviolence (2014) a „Honeymoon (2015), jejichž prodeje byly taktéž skvělé.

Na novince „Lust For Love zpěvačka pracovala s přestávkami téměř dva roky a nakonec na ni zařadila šestnáct písní. Výkonným producentem desky je sama interpretka, stejně tak i americký skladatel a producent Rick Nowels, který se zpěvačkou spolupracoval již v minulosti, ale je podepsán například i pod hity Celine Dion

Brandona FlowerseAdeleMadonnyDido nebo Nelly Furtado. Další producentskou podporou byli například osvědčení Benny BlancoEmile Haynie nebo Max Martin.

Nová deska přináší i několik zajímavých hudebních spojení. Na albu si zahostoval například americký rapper A$AP Rocky, legendární zpěvačka Stevie NicksSean Lennon nebo americký rapper Playboi Carti. Aktuálně desku propaguje titulní píseň „Lust For Life, která pomalu začíná bodovat i v hitparádách. Není se čemu divit, song se zpěvačkou natočil populární kanadský zpěvák The Weeknd.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, LanaDelReyVEVO Foto: Universal Music Czech Republic

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show „Horké křeslo Lindy Bernátové“Linda

Nejčtenější články