Krásky, které milují luxusní auťáky… Tohle levné nebylo!

foto: archiv Monika Bagárová
FacebookGoogle+Další

Známé jméno, hezká tvářička a luxusní bouráky v garážích. To vše mají společné Bagárová, Mesarošová a Prachařová. Co ovlivnilo jejich rozhodnutí pořídit si tyto nákladné modely? Budete se divit! Hlavní role hrají: ekologie, bezpečnost pro miminko a pošramocená pověst!



Monika Bagárová (23) & designová Toyota C-HR

Krásná rodačka z Brna si potrpí na sexy designové kousky, ve kterých dráždí své fanoušky i nového přítele. To by nebylo, aby neprovokovala i na silnicích, ale jen designem. Pohodlného medového mazlíka přibližně za 700 tisíc si pořídila proto, že v autě tráví spoustu času. Přepravuje se na koncerty a stále musí dojíždět za svou láskou Dávidem Hodkem na Slovensko. Auťák si pochvaluje, je bezpečný a úsporný! V kolonách jezdí na elektřinu. Zpěvačka se nechala slyšet, že se snaží jezdit podle předpisů a apeluje na řidiče, ať se vykašlou na telefony jsou zodpovědní nejen za sebe, ale i za lidi, které vezou. 

Dominika Mesarošová (32) & luxusní Mercedes-Benz CLA

Modelka se na sociálních sítích v květnu pochlubila červeným Oplem se zlatou mašlí. Její fanoušci nevěřili vlastním očím, blondýna v třídvéřovém prdítku? Nedávno Dominika zveřejnila fotky, které měly větší úspěch: klíček a pak svůj dekolt u zadku káry. Podle Autotýmu to nejspíš to bude model CLA. Nový vůz pořídíte za 700 tisíc jen v základní výbavě. Pokud prodala předchozí vůz (model Adam) po 5 měsících ježdění, mohla si přijít skoro na původní cenu 300 tisíc korun. Kde na to Mesarošová vzala? Prodala konečně svou vilu, nebo jí černé žihadlo zasponzoroval nový milenec, podnikatel Tomáš?

Agáta Prachařová (32) & bezpečný Porsche Cayenne

Známá provokatérka si s manželem v létě pořídila luxusní SUV – Porsche Cayenne. Manželé se museli pořádně plácnout přes kapsu – tenhle vůz podle Autotýmu stojí přes 2 miliony! Prostorný crossover je stejně jako předchozí auta v červené barvě. Agáta nezahálí a fotí v něm selfíčka a nově i miminkovské vybavení pro její dceru Miu. Po bouřlivém období to vypadá, že modelka konečně prožívá pohádku společně s manželem Jakubem, zlobivcem Kryšpínem a pokladem Miou.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku




Fotogalerie:

foto: archiv Agáta Prachařová

foto: archiv Agáta Prachařová

foto: archiv Agáta Prachařová - dětská výbava

foto: archiv Agáta Prachařová – dětská výbava

foto: archiv Dominika Mesarošová

foto: archiv Dominika Mesarošová

foto: archiv Dominika Mesarošová

foto: archiv Dominika Mesarošová

foto: archiv Monika Bagárová

foto: archiv Monika Bagárová

foto: archiv Monika Bagárová - vzpomínková

foto: archiv Monika Bagárová – vzpomínková


 


Redakce Bulvar24.cz

Linda

Nejčtenější články