Krása lidského těla nezná hranice „SIWI Fitness posouvá své závodníky k sebevědomí a jistotě“.

02
FacebookGoogle+Další

Dnešní honba za lepším “já“ je v popředí zájmu všech mladých lidí. Mají snahu změnit své zvyky tak, aby se posouvali dál. Je to velké rozhodnuti, které je velmi náročné. Pokud je člověk na změnu sám, často se stává, že zvolí špatnou cestu, aniž by si to uvědomoval. Ve sportu tomu je podobně.

Úkolem SIWI Fitness je, aby své závodníky držel na správné cestě a byl mu oporou. Týmová spolupráce je ve světě fitness velmi důležitá, i když je to individuální sport. To, co se děje v posilovně i ve změnách jídelníčku, jsou velké zásahy do životosprávy mladého závodníka, které by měli být pod dohledem zkušenějších závodníků. Proto pořádáme srazy SIWI Fitness, aby se tito mladí závodníci seznámili s partou lidí, kteří tímto sportem žijí. Nejen, že je tato parta nadšenců naučí potřebným dovednostem, ale navíc je motivuje k jejich lepším výkonům a výsledkům. Naše srazy toto vše umožňují.

Nejbližší sraz je tuto neděle 8.2.2015 v Praze, ve Victory Fitness. Zveme všechny ty, kteří mají chuť na sobě zapracovat a najít si svůj správný směr.

Článek: TEAM, který nezná konkurenci! Leader sportovních oddílů SIWI Fitness

01

Foto: Sabina Dráčková

Redakce Bulvar24.cz

Nejčtenější články