Kathy Kelly představí v Ostravě nový duet s československým zpěvákem

11693984_829069347189492_2448200795324236838_n
FacebookGoogle+Další

Nejstarší sestra klanu Kelly Family a zpěvačka s výjimečně silným hlasem, v Německu přezdívaná „Grande Dame of Gospel and Folk“, vystoupí tento rok už podruhé v České republice. Koncert se uskuteční 26. září v Domě kultury Akord v Ostravě.

Po velkém úspěchu koncertu Kathy Kelly s operním souborem a hostem Norbertem Peticzkým v Praze se Kathy rozhodla přidat další koncert v ČR, tentokrát v Ostravě. A opět půjde o nevšední akci. Kathyin koncert se bude nést několika hudebními směry. Proto pořadatel zvolil příznačný název „Odstíny hudby“.

Kathy zazpívá několik známých či nově upravených gospelů, tradicionálů, populárních evergreenů, spirituálů a irských, německých či španělských písní a předěvším rozmanitý výběr písní od Kelly Family. Jako hosta si opět pozvala Norberta Peticzkého z Hlasu ČeskoSlovenska, který pozvedne celý koncert do „Kellyovského stylu“.

Norbert a Kathy si spolu opravdu hudebně sedli. Není proto divu, že Kathy projevila velký zájem o natočení společného duetu pod názvem „Miracle“, který vyjde na Norbertově chystaném CD a jehož světová premiéra zazní právě v Ostravě.Zpěvačka koncertuje se svým gospelovým programem už osmý rok po celé Evropě. Svou energií a vynikajícím talentem vzbuzuje nadšení u posluchačů v kostelech a koncertních sálech. Českou republiku si zamilovala, proto i tentokrát přicestuje o pár dnů dříve.

Svůj volný čas tak stráví prohlídkou krás Beskyd a Valašska a projevila velký zájem o návštěvu Valašského muzea v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, které je národní kulturní památkou. 25. září, tedy den před ostravským koncertem, proběhne od 16:00 hodin v rožnovském skanzenu také autogramiáda pro veřejnost.

Článek: Patricia Kelly se po 3 letech vrací do České republiky

Kathy Kelly & Norbert Peticzky 19.2.2015 Praha

Kathy Kelly & Norbert Peticzky 19.2.2015 Praha

foto: Kathy Kelly

foto: Kathy Kelly

Koncert Ostrava - foto: Kathy Kelly

Koncert Ostrava – foto: Kathy Kelly

foto: Kathy Kelly

foto: Kathy Kelly

foto: Kathy Kelly

foto: Kathy Kelly

Zdroj / foto: M.P. Production

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2

Nejčtenější články