Jan Kraus se vrátil na Frekvenci 1 a hned se opřel do českých politiků

jan-kraus
FacebookGoogle+Další

Od středy 27. září posílila Frekvence 1 svůj tým o další oblíbené moderátorské osobnosti. Do ranního vysílání se v rámci rubriky Kraus a blondýna vrací populární Jan Kraus a blondýnu mu tentokrát dělá vnadná Miluše Bittnerová. A hned v jednom z prvních vstupů to Kraus pořádně rozjel a pustil se například do premiéra Bohuslava Sobotky. „Podívejte se na Merkelovou, ta má sílu asi pětatřiceti Sobotků…,“ glosoval Kraus stav české politiky. 

„Podívejte jedinej problém, proč tolik žen není ve sněmovně jsou muži. Protože muži ovládají tu politiku za tím, a taky dělají a využívají všechny instrumenty na to, aby tam ty ženy nepustili. To je jako doma. Pokud muž nechce, aby žena něco našla, tak to prostě schová,“ vysvětluje své mínění Kraus blondýně Bittnerové.


V další části rozhovoru na Frekvenci 1 ale Jan Kraus ještě přitvrdil.  

„Českou politiku ovládají muži. Teda muži je silné slovo, protože polovina z nich jsou spíš polomuži. Druhá věc je, podívejte se na Merkelovou, ta má sílu asi pětatřiceti Sobotků. A to jsem byl ještě velkorysej, protože to číslo je možná ještě vyšší. Sobotka je se všema, ale je mu to k ničemu. To je motorek, kterej nejede, jenom vrčí,“ dodal ještě Kraus.

Další vtipné komentáře Jana Krause mohou posluchači slyšet na Frekvenci 1 každý všední den během ranního vysílání od 5.00.do 9.00 hod., vždy po zprávách v celou a v půl. Nebo na www.frekvence1.cz

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Poslechněte si Jana Krause na Frekvenci 1 v záznamu:

Fotogalerie:

Miluše Bittnerová

Miluše Bittnerová

foto: Lagardere / Frekvence 1
Redakce Bulvar24.cz

Linda

Nejčtenější články