Jak se fotil kalendář Czech Stunt Day 2016? Motorky a sexy dívky… musíte vidět!

foto
FacebookGoogle+Další

Nafotit kalendář s motorkáři a modelkami není žádná sranda. Kromě peněz :-) to chce mít hlavně odvahu, nebát se nějakého toho šrámu a mít dostatek času :-) alespoň tehdy, když se fotí kalendář na počest a památku akce Czech Stunt Day – letos poprvé v mezinárodním měřítku.

Focení probíhalo v oblasti Vítkovic (část Hlubina, staré hornické koupelny) a fotilo se v kuse celých 16 hodin… no prostě žádná sranda :-)

Czech Stunt Day - www.czechstuntday.com

Czech Stunt Day – www.czechstuntday.com

Celého focení se zhostil zkušený ostravský fotograf Jirka Zerzoň, jeho 17ti leté zkušenosti byly potřeba :-) Šaty pro modelky šila na míru módní návrhářka a stylistka Jitka Stauder. O grafické zpracování se postaralo studio LANIGA ART Ostrava.

Adam Peschel, organizátor celé akce nám prozradil… „šaty jsem navrhoval já 😀 ale opravdu beze srandy, říkám, hele tady chci ať jí jde vidět kousek zadečku, tady kousek přes prsa, tady zase zakrýt 😀 dal jsem složité zadání :-) šaty v barvách akce Czech Stunt Day.“

„Celý projekt jsem realizoval a financoval sám, výběr lokací byl před dohodnutý při prohlídce. Fotilo se 7 aktivních snímků a 5 statických. To znamená, že v 7 snímcích musel motor běžet a motorka se pohybovala, i když to bylo občas hodně nebezpečné. Zbytek bylo nemožné, aby se v daném místě motorka pohybovala“... přiblížil Adam celé focení.

Jak moc je takové focení náročné?… Za dobu natáčení se zničily 2 zadní pneumatiky. Jedna motorka spadla do nějaký jámy a praskla kapotáž. Můj mladší brácha při focení snímku, kdy jedou 3 motorkáři po předním kole asi tak čtvrt sekundy, po vyfocení přepadl přes řídítka a pohmoždil si kotník a nárt… dále nemohl pokračovat, ale fotka byla :-D“ … s úsměvem již po focení dodává Adam.

Focení se účastnily sexy krásné modelky… Sarah Chlebková, Zuzana Potocká, Nikola Dotková… :-) a jezdci motocykloví kaskadéři: Adam Peschel, Patrcik Peschel, Michal Holomek, Jan Budzel, Lukáš Janečka, Kuba Kykal, David Zavadský.

A největší perlička focení na konec… „kluci z celé České republiky, kaskadéři, kteří přijeli na focení den předem, se strašně chtěli podívat na Stodolní ulici („do Stodolní“) jak říkají čecháčci 😀 No a samozřejmě jsme pařili do 5 rána a v 7 jsme stáli nastoupení na place 😀 uf bylo to náročný ale stálo to za to“… doplnil Adam informace o náročném dni.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, Adam Peschel

Zdroj: Youtube, Adam PeschelFotogalerie:

křest ohněm... backstage

křest ohněm… backstage

Czech Stunt Day - www.czechstuntday.com

Czech Stunt Day – www.czechstuntday.com

Czech Stunt Day - www.czechstuntday.com

Czech Stunt Day – www.czechstuntday.com

Profilové foto: kalendář Czech Stunt Day – www.czechstuntday.com

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
 
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:

 

Nejčtenější články